reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Właśnie zarzygałam siebie, biurko i podłogę, bo wzięłam Duphaston i Nospę na pusty żołądek.. raczej zawsze zdążam do WC, a dzisiaj masakra :) Chyba nigdy mi te wymioty nie przejdą, ale to od Duphastonu już chyba teraz :/ Kurde, jak długo mam to jeszcze brać..

Nie mogłam dziś spać, tak mi niewygodnie. Nie lubię tej poduszki ciążowej, mam rogala 9 Poofi, za którego dałam aż 282,99 zł, a wywaliłabym go najchętniej przez okno :-( Znaczy na plecach jest mi wygodnie, ale nie można tak spać... Lewy bok to teraz katorga, chociaż wcześniej lubiłam tak spać.

Jeszcze tylko 170 stron do nadrobienia na tym wątku, powinnam to dziś ogarnąć :D

Mi tez jakoś teraz dziwnie w brzuchu, dlatego brałam Nospę.. Chyba się ktoś tam rozpycha
 
Mi położna zalecała spacery na to rozciąganie sie macicy i jogę - no spa chyba tu nic nie da niestety.

Ja tez nie moge spac bo ciagle ba plecy bym chciała i maz mnie budzi w nocy i każe sie przekręcać ejhhhh
 
Właśnie zarzygałam siebie, biurko i podłogę, bo wzięłam Duphaston i Nospę na pusty żołądek.. raczej zawsze zdążam do WC, a dzisiaj masakra :) Chyba nigdy mi te wymioty nie przejdą, ale to od Duphastonu już chyba teraz :/ Kurde, jak długo mam to jeszcze brać..

Nie mogłam dziś spać, tak mi niewygodnie. Nie lubię tej poduszki ciążowej, mam rogala 9 Poofi, za którego dałam aż 282,99 zł, a wywaliłabym go najchętniej przez okno :-( Znaczy na plecach jest mi wygodnie, ale nie można tak spać... Lewy bok to teraz katorga, chociaż wcześniej lubiłam tak spać.

Jeszcze tylko 170 stron do nadrobienia na tym wątku, powinnam to dziś ogarnąć :D

Mi tez jakoś teraz dziwnie w brzuchu, dlatego brałam Nospę.. Chyba się ktoś tam rozpycha


Mozna spac na plecach:) puki brzuchol nie jest duzy
 
Mi położna zalecała spacery na to rozciąganie sie macicy i jogę - no spa chyba tu nic nie da niestety.

Ja tez nie moge spac bo ciagle ba plecy bym chciała i maz mnie budzi w nocy i każe sie przekręcać ejhhhh

wiem, że No-spa nie pomoże na takie bóle, ale ja się panicznie boję, że znowu dostanę krwawienia i biorę ją gdy mam takie skurcze. Ale to raczej rzadko biorę, na razie wzięłam tylko 9 tabletek z opakowania, a mam je już jakiś czas. W ogóle co chwilkę sprawdzam, czy mi nie leci krew, już mam takiego schiza :-(
 
Lekarz na ostatniej wizycie powiedzial ze zostaly max 2 miesiace seksu, masakra ale co zrobic :(

Ja w czwartek byłam u lekarza na NFZ (drugi raz, bo tak chodzę częściej prywatnie do innego). Powiedziałam mu o tych krwawieniach co miałam, itd. On się pyta czy są stosunki. ja mówię, że nie, bo inni lekarze zabronili po tych krwawieniach. A on do mnie mówi, że dwa razy w tygodniu krótko i delikatnie mają być stosunki, bo facet ode mnie ucieknie :-D Jako, że mój mężczyzna sam to wcześniej mówił że ucieknie jak tak dalej pójdzie, to stwierdziłam, że się zlituję nad nim. Więc na razie był pierwszy raz od 25 lipca, facet szczęśliwy, ale ja psychicznie zniosłam to strasznie. Ciągle się bałam czy znowu nie będzie krwi... Dla mnie seks może teraz w ogóle nie istnieć, w ogóle nie mam ochoty i siły, a ponadto mnie to nawet irytuje bo wszytsko tam bardziej wrażliwe. Nie wierzę, że to mówię, bo kiedyś mogłam kilka razy dziennie, ale teraz po prostu dramat. Ciekawe jak będzie po porodzie..... Dlatego trochę w moim związku teraz słabo, bo chłopak naprawdę źle to znosi :baffled:
 
wiem, że No-spa nie pomoże na takie bóle, ale ja się panicznie boję, że znowu dostanę krwawienia i biorę ją gdy mam takie skurcze. Ale to raczej rzadko biorę, na razie wzięłam tylko 9 tabletek z opakowania, a mam je już jakiś czas. W ogóle co chwilkę sprawdzam, czy mi nie leci krew, już mam takiego schiza :-(

Dokaldnie to samo robie - sprawdzam gacie non stop juz moj maz sie przyzwyczaił ....:) ja nie brałam poki co nic od poczatku ciazy oprcz supli i tej luteiny co miałam do 14tc - najbardziej sie bałam odstawienia jej ale jakos jest ok-teraz pozostało mi sie modlić zeby łożysko mi sie podniosło bo cesarka to nie bardzo mi sie widzi
 
Lekarz na ostatniej wizycie powiedzial ze zostaly max 2 miesiace seksu, masakra ale co zrobic :(

Ni nikt nic takiego nie mowil tylko położna ze przez to niskie łożysko moge troche po stosunku krwawić ale to nic wiec ja tam normalnie ;)

Nawet sie na popołudnie z mezem Umowilam hahahahaahah:D
 
reklama
Marzenka rozumiem Cię doskonale. Ja też jak mnie boli czy ciągnie od razu lecę sprawdzić czy nie plamie... Chyba tak już będziemy miały... :-(

Dupka nie bierz nigdy na czczo. Ja po nim nie miałam takich przejść. Biorę 3x1 i pewnie tak będzie do końca ciąży. Albo zmieni mi na luteine. Ale na pewno będę brała coś do końca. I nie buntuje się na to. To dla dziecka. Wolę to niż kolejne plamienia i wizyty w szpitalu...

Ja na rogalu też zaczęłam się męczyć. Teraz śpię na poduszce a rogal jest do gory nogami i ten dłuższy koniec podkładam pod brzuch. Reszta rogala leży w nogach....


Mi lekarz jak boli czy ciągnie brzuch kazał leżeć. I faktycznie po jakimś czasie przechodzi.
 
Do góry