reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Kurde u mnie w samochodzie nie ma , czekam na meza az wroci z trasy to w jego sprawdzimy .... Tez o tym myslalam - ale max 2 tygodnie temu przyszła grupa krwi i wlozylam ta kartke do tej teczki zeby razem było... To był ostatni raz jak widialam teczkę potem nie miałam zadnych wizyt ani nic... Kurde no wszystko, karta ciążowa prenatalne grupa krwi ... Nie nam pojecia gdzie szukać - nawet w pojemniku na makulaturę pod domem szukałam, wywożą do 3 tygodnie i tam tez nie ma ...licze ze jakims cudem u meza w skrytce jest

Nie martw się na pewno się znajdzie
 
reklama
Dzisiaj znowu gorącą u nas.Emenems na pewno się znajdą.Moja córka jest dwujęzyczna i młodszego też będziemy tak wychowywać. U nas każdy mówi do dziecka po swojemu, na początku trochę mieszała,bo mówiła te słowo które łatwiej jej było powiedzieć ale teraz jest ok i bez problemu mogę ją z teściową zostawić jak jesteśmy w Albanii.
 
Diabeł ogonem nakrył. :-)
Przestań szukać. U mnie to zawsze działa. Nagle samo się pokazje z jakimś oczywistym miejscu.

A moja babcia zawsze kazała się modlić do św. Antoniego. ;-)

Ale mam na 13 położna i w piatek usg ... Musze znalezc a jedtem w pracy - mama jeszcze w domu poszuka
 
Dzisiaj znowu gorącą u nas.Emenems na pewno się znajdą.Moja córka jest dwujęzyczna i młodszego też będziemy tak wychowywać. U nas każdy mówi do dziecka po swojemu, na początku trochę mieszała,bo mówiła te słowo które łatwiej jej było powiedzieć ale teraz jest ok i bez problemu mogę ją z teściową zostawić jak jesteśmy w Albanii.

Dzieciaki tu podobnie robia - na poczatku używają łatwiejszych słów i określeń i nie ma co na sile wazne by do dziecka mowic w swoim języku
 
Czy bol typowo miesiączkowy ( nie skurcze) to normlane w drugim trym ? Bo mnie dzis tak boli - moze to nerwy przez ta karte ale tak czuje jak na miesiaczke
 
No bobasków boli jak na miesiaczke jak w pierwszym trym - dobrze ze ta położna dzis bo bym znowu miała stresa, ale dosc intensywnie czuje macice ...nie pwiem, jakby była miesiaczka juz był łykała cos przeciwbólowego
 
reklama
innabajka - nie miałam jeszcze tej przyjemnosci :D

Emenems - pewnie to z nerwów, ale nie wiem bo nie bolało mnie tak .. w ogóle przez ostatnie 4 lata z mirena nie miałam bóli miesiączkowych wiec nawet nie pamietam co to za ból :) Karta sie znalazła ?
 
Do góry