reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No tak tu masz racje z pewnością w przedszkolu sporo naucza :))

Mam tu sporo kolezanek z dziećmi urodzonymi w no albo jak małe były zadne nie miało problrmu to pozniej bardziej walka o polski jest :) ja raczej bede uczyc polskiego łącznie z pisaniem i czytaniem:) bedzie wesoło hehh jest nas tu kilka takich mamus to sobie pomagamy. Mam bardzo bliska kolezanke Norweżkę to wystarczajaco duzo norweskiego na codzień bedzie
 
reklama
Mam tu sporo kolezanek z dziećmi urodzonymi w no albo jak małe były zadne nie miało problrmu to pozniej bardziej walka o polski jest :) ja raczej bede uczyc polskiego łącznie z pisaniem i czytaniem:) bedzie wesoło hehh jest nas tu kilka takich mamus to sobie pomagamy. Mam bardzo bliska kolezanke Norweżkę to wystarczajaco duzo norweskiego na codzień bedzie

No i super ważne żeby dzieciak sie z dziadkami dogadał :) u mojej kumpeli sytuacja odwrotna - jest po rozwodzie ze swoim Ex Grekiem i mała za cholerę nie chce mowić po grecku ani do ojca ani do dziadków a mieszkała tam 7 lat wiec zna jak polski... Smutne strasznie bo tym dziadkom pewnie przykro. A dzieciaki maja swoje odchyły - od razu mi sie te dzieci ruski co w przychodni spotkałaś przypomniały co to siebie za Norwegów miały :D
 
Emenems, chryzantemy złociste- jesteś genialna! Kto inny by na to wpadł ;) piosenka mojej młodości, zawsze spiewalismy na ogniskach, jakis czas temu spiewalam ja mezowi podczas nocnego powrotu autem zeby nie zasnal ;)
Ja tez puszczam sporo muzyki, ostatnio zaczelam kolysanki, uwielbiam "byl sobie krol" - pamietam jak mama nam spiewala ;)
Ktos pisal o spuchnietych nogach, u mnoe czesto dpchpdza tez dlonie. Smaruje codziennie wieczorem chlodzacymi masciami i klade na sciane do gory i tak sobie leze jakis czas...
 
Zgubiłam karte ciążowa i wszystkie ciazowe dokumenty nie mam pojecia gdzie to jest a dzis położna - godizne szukałam przy czym mam dwie komody w domu, wiec za bardzo nie wiem gdzie szukać a tym bardziej co sir mogło stac.... Jakas masakra
 
Zgubiłam karte ciążowa i wszystkie ciazowe dokumenty nie mam pojecia gdzie to jest a dzis położna - godizne szukałam przy czym mam dwie komody w domu, wiec za bardzo nie wiem gdzie szukać a tym bardziej co sir mogło stac.... Jakas masakra

Może w samochodzie sprawdź, może w skrytce zostawilas
 
Kurde u mnie w samochodzie nie ma , czekam na meza az wroci z trasy to w jego sprawdzimy .... Tez o tym myslalam - ale max 2 tygodnie temu przyszła grupa krwi i wlozylam ta kartke do tej teczki zeby razem było... To był ostatni raz jak widialam teczkę potem nie miałam zadnych wizyt ani nic... Kurde no wszystko, karta ciążowa prenatalne grupa krwi ... Nie nam pojecia gdzie szukać - nawet w pojemniku na makulaturę pod domem szukałam, wywożą do 3 tygodnie i tam tez nie ma ...licze ze jakims cudem u meza w skrytce jest
 
reklama
Diabeł ogonem nakrył. :-)
Przestań szukać. U mnie to zawsze działa. Nagle samo się pokazje z jakimś oczywistym miejscu.

A moja babcia zawsze kazała się modlić do św. Antoniego. ;-)
 
Do góry