reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Grubasek spokojnie pisać mozesz o wszystkim :)

Paulettah trzecia (bo dwoje masz) moze bedzie córcia ;)

Aktina moja marcowa :) Bedziemy sie uczyć na nowo :D

IwiX u nas różnica tez miała byc mniejsza ,niestety zycie zweryfikowało plany. Miedzy najstarszym ,a dzidziusiem bedzie tez ponad 7lat różnicy.
To moze byc szok dla mojego syna :) Niby teraz dzieci sie cieszą ,ale zobaczymy po porodzie :)
 
reklama
Ja się dzisiaj obudziłam z bólem gardła. Zjadłam ten *spam* na gardło, ale mam wrażenie, ze jest gorzej. Tak mnie pali i piecze, znam to, bo często tak mam od kataru. Co robiłyście na ból gardła?
 
Marcepanek u mnie córka też na razie szczęśliwa.Jak była młodsza jakieś 4-5lat to na pytanie wścipskich ciotek czy nie chciała by braciszka albo siostrzyczki odpowiadała że chciała by małego kotka.
 
Grubasek spokojnie pisać mozesz o wszystkim :)

Paulettah trzecia (bo dwoje masz) moze bedzie córcia ;)

Aktina moja marcowa :) Bedziemy sie uczyć na nowo :D

IwiX u nas różnica tez miała byc mniejsza ,niestety zycie zweryfikowało plany. Miedzy najstarszym ,a dzidziusiem bedzie tez ponad 7lat różnicy.
To moze byc szok dla mojego syna :) Niby teraz dzieci sie cieszą ,ale zobaczymy po porodzie :)

Tak tez mężowi mówiłam ale stwierdził ze jakby był trzeci syn to bym sie załamała :)
 
Grubasek - ogolnie tak : ciagle przewija sie tycie badz nie tycie w ciazy, bóle głowy, mdlosci, zmęczenie, owłosione brzuchy, pryszcze, wózki, ciuszki, kocyki, sex, pomoc badz jej brak ze strony mężów/partnerów, teściowe, remonty, i oststnio upały :D
Jak cos pominęłam to mnie poprawcie :D
 
reklama
Do góry