reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
f2w3s65gs99cmy9j.png
dziękuję :)
 
Mysiaka92 a co Twoj narzeczony lubi? U mnie wybór jest łatwy bo mąż komputerowiec ,a to nieskończone pole do popisu :D

Innabajka albo dla bladolicych jak ja :)

Żabila ,ale chrypka potrafi pojawić się nawet tylko przy gwałtownej zmianie temperatur. Tak czy siak obserwuj w ktora stronę pojdzie. Równie dobrze moze przejść tak szybko jak sie pojawiła. Oby...

Sierpniowa postaraj się ograniczyć noszenie synka. Tu nie ma przebacz lepiej nie dźwigać niż trafić do szpitala i być całkowicie odciętym od dziecka. Musisz znaleźć osobę która tymczasowo Ci pomoże.
No i żeby synek nie czuł się odtrącony zamiast noszenia siedzenie i wspólnie przytulanie. Wiem ,że trudno wytłumaczyć dziecku ,ale postaraj sie na spokojnie. Jak byłam w ciazy z córcia miałam calkiwity zakaz noszenia czegokolwiek i jak juz wróciłam po porodzie do domu to pierwsze zabrałam mojego łobuza na rece. Za co tez dostałam opieprz.

Grubasek32 tak niestety czesto sie dzieje ,ale najważniejsze że drugi maluch to prawdziwy siłacz.


A ja wczoraj się śmiałam do męża ,ze nie wiem czy bede pamietała jak się ubiera noworodka. Prawie 5lat różnicy bedzie miedzy obecnie najmłodsza ,a dzidziusiem.
 
Mam już trzy córki w wieku 14, 13 i 11. Jestem w drugim związku tamten mąż był katem dosłownie i córka 13 letnia została z nim twierdząc że nic się nie działo w domu. A z moim obecnym jesteśmy od roku parą a znamy się dwa lata. Chcieliśmy dziecko ale trochę później. Jak już jest to jest wyczekiwane i kochane. Modlimy sie aby było zdrowe i silne do końca.
 
marcepanek to tak jak u mnie córa z kwietnia i jak maluch się w styczniu urodzi to będzie rocznikowo 5 lat :) tez przez ten czas za dużo nie miałam okazji przebierać czy przewijać :)
 
Mamusie , które tu piszecie to pewnie znacie się zapewne juz trochę czasu. Jestem trochę skrępowana nie wiem za bardzo co pisać :( mam nadzieję, że się wkręcę do towarzystwa.
 
reklama
Do góry