reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej. Ja dziś mało aktywna na forum, bo mam zły i do tego zajęty dzień.
Zajęty, bo mnóstwo spraw do załatwienia. W tym oglądałam wózki. I to akurat było super.

Zły, bo facet mojej siostry rzucił ją nagle po 2 latach związku. Młoda jest załamana... Właśnie jedzie do mnie z Olsztyna. Już sama nie wiem co mam robić żeby jej pomóc. A gnoja bym rozszarpała najchętniej!!!!

Nasz pies też gubi tyle sierści że trzeba 2 razy dziennie odkurzać. Masakra z tym...

Emenems widziałam bliźniaczą wersję tego wózka. Tylko taka jest w całej Warszawie. Ale tylko się utwierdziłam w wyborze. Tylko ja kupię chyba ten Indie 4. Chcę jeszcze go zobaczyć ale najbliżej jest w Poznaniu potem w Gdańsku... ehhh... czeka nas wycieczka.
 
reklama
Hej. Ja dziś mało aktywna na forum, bo mam zły i do tego zajęty dzień.
Zajęty, bo mnóstwo spraw do załatwienia. W tym oglądałam wózki. I to akurat było super.

Zły, bo facet mojej siostry rzucił ją nagle po 2 latach związku. Młoda jest załamana... Właśnie jedzie do mnie z Olsztyna. Już sama nie wiem co mam robić żeby jej pomóc. A gnoja bym rozszarpała najchętniej!!!!

Nasz pies też gubi tyle sierści że trzeba 2 razy dziennie odkurzać. Masakra z tym...

Emenems widziałam bliźniaczą wersję tego wózka. Tylko taka jest w całej Warszawie. Ale tylko się utwierdziłam w wyborze. Tylko ja kupię chyba ten Indie 4. Chcę jeszcze go zobaczyć ale najbliżej jest w Poznaniu potem w Gdańsku... ehhh... czeka nas wycieczka.

A nie mogą Ci sprowadzić do sklepu wózka?

Ja temat zerwania przerabiałam na początku roku z moim przyjacielem tu jedyne co to czas pomoże nie da sie jakoś doradzić swoje musi wypłakać
 
To moje futrzaki :)

Mi sie wozki snia po nocach... mysle ze moze za mala gondola, za mala amortyzacja bo chce skretne kółka i stosunkowo lekki wózek. Narazie zastanawiam sie nam Mutsy Evo, Bugaboo Cameleon, Joolz... gdyby czlowiek spal na kasie to co innego :)

Co do zerwania to i tak sie dzieje lepiej teraz niz pozniej, najwyrazniej czeka ja cos lepszego w zyciu :)
 

Załączniki

  • 1439305169882.jpg
    1439305169882.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 47
To moje futrzaki :)

Mi sie wozki snia po nocach... mysle ze moze za mala gondola, za mala amortyzacja bo chce skretne kółka i stosunkowo lekki wózek. Narazie zastanawiam sie nam Mutsy Evo, Bugaboo Cameleon, Joolz... gdyby czlowiek spal na kasie to co innego :)

Co do zerwania to i tak sie dzieje lepiej teraz niz pozniej, najwyrazniej czeka ja cos lepszego w zyciu :)

Słodkie futrzaki :))
 
Wiem, że czas leczy rany. Ale ona jest mega wrażliwą osobą. Boję się o nią....

Innabajka też rozważałam Bugaboo ale cena mnie rozwaliła. Równie lekki jest Bumbleride Indie 3 i 4. Zerknij sobie.

Paulettah ten wózek jest dostępny tylko na zamówienie. A ja zanim kupię to jednak chciałabym się nim przejechać.

A to moje stworzenie:
 

Załączniki

  • 1439306314442.jpg
    1439306314442.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 42
Wiem, że czas leczy rany. Ale ona jest mega wrażliwą osobą. Boję się o nią....

Innabajka też rozważałam Bugaboo ale cena mnie rozwaliła. Równie lekki jest Bumbleride Indie 3 i 4. Zerknij sobie.

Paulettah ten wózek jest dostępny tylko na zamówienie. A ja zanim kupię to jednak chciałabym się nim przejechać.

A to moje stworzenie:

I mówisz ze psina aż tak klaczy?
 
No niestety. Mimo że ma krótką sierść, to na podłodze dywany czarne się robią. Mam nadzieję, że po upałach jej przejdzie, bo nawet wiosną po zimie tyle nie leciało...
 
reklama
Do góry