reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Emenems ginka też twierdzi że statystycznie teraz kolej na szczęśliwe zakończenie.
ja smaków jakichś szczególnie nie mam ale głodna ciągle jestem. Muszę odpuścić kolację bo to się dobrze nie skończy ;-)
 
Ja dziś na obiad miałam ogromny talerz pasty z sosem bolonskim ImageUploadedByForum BabyBoom1431779516.931199.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431779516.931199.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431779516.931199.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 47
A ja sie ciastem obzarlam cos na wzor naszej napoleonki:)

Tutti po bolońsku ja po "napoleońsku" ale my światowe :)
 
Hehe to ja swoje domowe spaghetti miałam :) ale podobne. mięsko mielone, Pomidorki i przecier pomidorowy no i przyprawy ze wskazaniem na pieprz Cayenne oczywiście hehe, miałam ochotę na pikantne ale zjadłam trochę tylko bo modlilo mnie :(
 
Hej :) DOpiero dopadłam kompa. Mały odwyk sobie robię :)

aktina- mam tak samo. W sumie jak jeszcze siedziałam w domu to i codziennie był świeży zdrowy obiad. Odkąd pracuję to niestety jest to co mąż zrobi, albo co kupię na szybko do odgrzania. A ja tak lubię gotować, tylko nie mam kiedy. I mój ma tak samo maż- jak mu powiem że zdrowe, to nie zje, bo on musi konkretnie zjeść

Tutti- ale laska z Ciebie :) A długo mieszkasz we Włoszech? Aaale widok. Zazdroszczę. Ja to prawie nigdzie za granicą nie byłam. W gimnazjum w Berlinie i Pradze i tyle

haha Wy roczniki 82,84, a ja 90 :p

SeeYou- dlatego ja mam teraz stracha, jak mi lekarz powiedział, że ciąża o tydzień młodasza niż z om i na tym etapie może być różnie, bo może się nie rozwinąć. Z dwojga złego wolałabym chyba tak z krwią i rozmachem niż tak mechanicznie do szpitala... Kurka mam nadzieję będzie dobrze. Trzymam za siebie i za nas wszystkie kciuki :)

Emenems- chociaż macie prawdziwą zimę, a nie taka plucha jak u nas :p Chociaż tej zimowej ciemnicy nie zazdroszczę- ja bym w depresję wpadła.
Ty też na swoje lata nie wyglądasz :)

martaha- będzie dobrze :) Musi być

xkarola- ale masz zachcianki... jak kobieta w ciaży :p

Ja zaraz zmykam na Noc Muzeów :) U nas to niewiele w miasteczku się dzieje, ale trzy lata temu byłam w Poznaniu na takiej nocy i tam to jest klimat :) A było ciepło, gorąco, a cztery dni później urodziłam :p
 
simka :) ja 89 :) i ja chciałam odwyk od kompa zrobić a to teraz na komórce siedzę non stop :p hehe
 
Simka - ale to noc była :D ja nie mieszkam na północy mam normalny dzien w zimie hehehe :) jedt słońce jest pieknie!
No dziekuje za konplementy - w Gdańsku jade na konsultacje w sprawie powiek i se podciągam po ciazy :D bo opadają :p
 
emenems proszę cię :) jakie powieki :p

simka oo może i mi by się taka noc przydała :) ale nie wiem czy nie usne :p
 
reklama
No mam genetycznie opadające a po 30 to lecą!!! Zrobie kreskę i czekam az wyschnie bo odbije a potem i tak nie widac :p
 
Do góry