reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja już po urlopie:-(.Było fantastycznie chociaż momentami za gorąco. Teraz przede mną sterta zaległych dokumentów i jakoś ciężko się przez to przebić.A jeszcze te upały które ze sobą przywiozłam;-).wizytę mam dopiero w poniedziałek i mam nadzieje,że wszystko ok.
Kciuki za wizyty dzisiejsze.
 
reklama
Moja Młoda na szczęście pije, wymiotowała tylko raz, biegunki nie ma, ale ta gorączka nie wiadomo skąd ją nachodzi. No i teraz to już po prostu musimy jak najszybciej wymienić materac, bo zarzygała nam pół łóżka. Z dwojga złego dobrze, ze nasze a nie jej, bo my i tak mieliśmy materac do wymiany
Dzisiaj ma dzień dziecka i lezy na kanapie, bajki i filmy dla dzieci cały dzień ogląda

Emenems- no i dobrze, że tak każą. W sumie gdyby nie ta gorączka nie wiadomo skąd, to też bym przeczekała z nią w domu. Jak nie przejdzie, to jutro znów do lekarza nam kazali przyjść.

A było kilka godzin dobrze i bam, znów temperatura podwyższona. I znów się gorąco robi. Jak tu zbić gorączkę jak za oknem upał niemiłosierny
 
To ja 14.08 polowkowe !! Na szczescie na 10.30 długo czekac nie bede w tym szpitalu co rodzic bede sobie zobacze ile dojazd :)
 
Paulettah, Mysiaka, Limonka - to wszystkie czekamy do 17-tego :) Ktoś jeszcze ?? :)

Monii no takie są przynajmniej zalecenia... ale różnie mówią o terminie tego usg.. niby 18-22 tydzień to najlepszy czas ale czytałam ze do 24 tez jest ok wiec moze zdążą Cię jeszcze umówić :)

simka - moze jakas chłodna kąpiel?

Ja o 15 Anite obudziłam zeby się czegos napiła.. bo dwie godizny spała bez picia.. wcisnęłam wn ia troche i juz nie spi, poskakała troche, polezała, je te flipsy i bułeczki, moze się troche zaklei :) :p ALe juz troche żywsza jest.. zobaczymy co bedzie dalej :)
 
monii88 - wydaje mi się, że to badanie obowiązkowe, w przeciwieństwie do prenatalnych. Więc chyba będziesz musiała pójść :tak:

Też mam wizytę we wtorek, a to już będzie jakoś 18/19 tydz, a zaraz potem na połówkowe. Ale akurat to mnie nie martwi. Nie lubię mieć dłuższych przerw w badaniach, zawsze się denerwuję, czy wszystko ok z małą itd.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, wieki mnie tu nie było, u mnie już 17 tydzień i na szczescievw końcu mam duuzo energii, a co to jest w sumie to usg polowkowe czy jak to się nazywa? Bo ja nie w Polsce i miałam już badania prenatalne a później ok22-24 tc. Organscreening to to jest to samo co te polowkowe? Co na nim się sprawdza? Bo mi nikt nie mówił o takim czymś?
 
Do góry