reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Witajcie po nieprzespanej nocy :( Moja Młoda pół nocy miała gorączkę i wymiotowała. Rano było niby lepiej, a teraz znów gorączka :( Była u lekarza i nie wiadomo skąd, może jakieś zatrucie pokarmowe, ale już nie wymiotuje. Martwię się, bo pierwszy raz taka gorączka znikąd. A jeszcze w nocy byłam sama, bo M na nockę, zadzwoniłam po mamę, ale zaraz ją wyprosiłam, bo zamiast pomagać, to narzekała że mam bałagan (bo mam syf totalny). Więc do 5.30 nie spałam, później się budziłam co pół godziny i sprawdzałam jej temp. A po 7 przyszedł mąż i pojechał z ią do lekarza.

Trzymam dziewczyny kciuki za dzisiejsze wizyty

U mnie dzisiaj na szczęście jak na razie 22 stopnie, więc nie ma tragedii.
 
witam,troche was nadrobiłam co do ciuszków ja chce zacząć od września kupować,jesli chodzi o wozek jeszcze niemam pojęcia jaki ale na pewno koła pompowane:-) pisałyście o łożsku ja tez mam na ścianie przodującej i trochę mnie to martwi bo wyczytałam ze jeżeli nieprzesunie się ku gorze to wtedy robione jest CC a ja wole SN
co do futrzaków ma mam kotka od jakiś 2tyg,i od 4lat psa ale z włosem shihz-tzu-rasa wstretna niepolecam!
co do owłosienia to rosnie w szybkim tempie,masakra

a jeszcze mam pytanie dotyczące śpioszków,kaftaników,spodenek,bodów itp.,po ile sztuk kupujecie lub macie zamiar kupować?
 
Simka współczuje .. u nas podobnie... przedwczoraj wieczorem Anita raz wymiotowała .. ale potem spała cała noc normalnie, niestety rano dołączyła biegunka i znowu raz wymiotowała i nic nie jadła cały dzień :( Dawałam jej tylko wodę i smecte.. wieczorem zjadła kisiel, a jak się położyła to zaczeło jej w burzchu burczec i mówi ze by cos zjadła, więc dałam jej bułke z masłem .. no i spała normalnie.. a dzis rano znowu wymioty, potem znowy troche zjadła a teraz śpi .. zobaczymy co będzie jak wstanie.. może już przejdzie a moze pojedziemy do lekarza .. gorączki na szczęście nie ma ..
 
atkina- może kurczę jakiś wirus krąży? Moja wymiotowała tylko raz, ale teraz znów mówi, że jąbrzuszek boli, zjadła tylko chrupki kukurydziane i wypiła herbatę. A gorączka nie chce spaść za bardzo.
 
Automasaz każdej stopy po 30 sekund na stopę poki mozesz sama potem maz - zerknij na yt jak robic x3 kazda stopa na przemian 2 razy dziennie

Unoszenie i przenoszenie papierka albo chusteczki palcami - kładziesz chusteczkę na podłodze, chwytasz palcami i przenosisz z pol metra i odkładasz i spowrotem i na kazda nogę x5 dwa razy dziennie

Sprobuj ...:)

Dzięki nie wpadłabym na to :) mam taka miskę do masażu stop w wodzie moze być?
 
Simka ,aktina a moze to jakiś wirus? Zdrowia dla dzieciaczków.

Moni88 z doświadczenia biore po 7 :) Nie raz przebierałam dzieci 3razy dziennie ,a prac codziennie średnio mi sie tez uśmiechało.

Co do nog mi nigdy nie puchły ,za to zawsze cierpię w ciazy na syndrom niespokojnych nog. Matko co za uczucie kiedy własne nogi przeszkadzają o spaniu noga na nodze mozna zapomnieć.

Ja najbliższe dwa USG mam juz zaplanowane. Połówkowe 17 września i po 30tyg ciazy na 10grudnia.
Z jednej strony już bym chciała miec to wszystko za sobą. Bóle znow sa ,jeszcze to samopoczucie do bani :(
Czasem mam wrażenie ,ze ja zawsze wszystko przechodzę źle.
 
witam,troche was nadrobiłam co do ciuszków ja chce zacząć od września kupować,jesli chodzi o wozek jeszcze niemam pojęcia jaki ale na pewno koła pompowane:-) pisałyście o łożsku ja tez mam na ścianie przodującej i trochę mnie to martwi bo wyczytałam ze jeżeli nieprzesunie się ku gorze to wtedy robione jest CC a ja wole SN
co do futrzaków ma mam kotka od jakiś 2tyg,i od 4lat psa ale z włosem shihz-tzu-rasa wstretna niepolecam!
co do owłosienia to rosnie w szybkim tempie,masakra

a jeszcze mam pytanie dotyczące śpioszków,kaftaników,spodenek,bodów itp.,po ile sztuk kupujecie lub macie zamiar kupować?

Łożysko przodujące to nie to samo co ułożenie łożyska na przedniej ścianie macicy wiec spokojnie :)
 
reklama
Do góry