reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

U nas tez upał... A pomyślcie o tych co już są w 8/9 miesiącu, muszą mieć masakrę, znajoma ma termin na 21 sierpnia, umiera...

Nocka średnia bo skądś się nam komarów stado zleciało i polowalam na nie z latarka, w 4 miejsca mnie dziabnely, o Marysi nie wspomnę...

Kciuki za dzisiejsze wizyty i zdrowia dla starszakow
 
reklama
atkina- może kurczę jakiś wirus krąży? Moja wymiotowała tylko raz, ale teraz znów mówi, że jąbrzuszek boli, zjadła tylko chrupki kukurydziane i wypiła herbatę. A gorączka nie chce spaść za bardzo.


Dziewczyny niestety jelitówka panuje i to w całym kraju. 1,5 tygodnia temu mój mąż miał. I jego brat - lekarz, mówił, że u nich w szpitalu epidemia. Mieszkamy 300 km od siebie. Podobno przez te upały wirus szaleje...
 
simka, juti, innabajka - w sumie możliwe, takie upały to i wszystkie syfy mają pole do popisu..eehh dobrze ze je i pije po trochu, ale i tak osłabiona lezy :( kupiłam przedchwila elektrolity ale mówi ze troche potem wypije :)

ide wsunąc jakiegos loda :D
 
simka, juti, innabajka - w sumie możliwe, takie upały to i wszystkie syfy mają pole do popisu..eehh dobrze ze je i pije po trochu, ale i tak osłabiona lezy :( kupiłam przedchwila elektrolity ale mówi ze troche potem wypije :)

ide wsunąc jakiegos loda :D

Świeżo wyciskany sok z jabłek tez jest na tego wirusa
 
oo to mam świeże swoje jabłka z działki ..

U nas tak każą pic jak ma sie trzydniówke - zadnych lekow tylko woda wysokomietalizowana z cytryna i sola ( elektrolity) i wlasnie sok z wyciskanych jabłek - jak dzownisz ze sraczka sie umawiac do lekarza to pierw przez telefon to ci każą dwa dni pic jak nie przechodzi yo dopiero ba wizyte :)
 
no i w sumie dobrze, i ja sie na razie do lekarza nie wybieram, bo co on mi wiecej powie oprucz nawadniana, elektrolitów i smecty ? Całe nic :(
 
reklama
Jesssu dziewczyny, ale produkujecie. Co nadgonię temat, to nowe strony się pojawiają :-) Widzę, że upały nie tylko mi się dają we znaki... Przedwczoraj nie mogłam wyjść z domu, nawet na kilka minut, bo od razu słabo się robiło. A od jutra w Szczecinie ma być jeszcze gorzej, nawet do 40...
 
Do góry