reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Witaj Martaha:) będziemy zatem trzymać kciuki za Ciebie i mała fasolkę!
Emenems chyba szybciej by było jakbyś przyleciała na 1 dzień do Gdańska z tymi badaniami:) w Brussie masz wyniki tego samego dnia. Ystematycznie ćwiczą tam Twoja cierpliwość;)
 
Martaha123 moje pierwsze po 5 latach kilku IUI , poronieniu ciazy biochicxnej a ta mała fasola we mnie to z in vitro :)

Takze cie rozumiem !!!!!
 
Joa wiem - masz racje tylko ja sie boje latac ze cos sie stanie .... Kumasz, ze przez samolot poronie .. Ehhh

Jade samochdem do gdanska 21 czerwca :) to przez dwa dni z brussa nie wyjde hashaha
 
Martaha - bede ściskać kciuki za twoje maleństwo - nam tez musi sie kiedys udać!

6 razy.... Nawet nie wiem jak wyrazić swój podziw twojej silnej woli - jestes na jakis lekach teraz ?
 
Hej! Mam swiezutkie wyniki beta - 9928,2 czyli wskazuje na. 6 tydzien Ale realnie z opozniona owulacja rozpoczynam 5 tydzien. Po poludniu zadzwoje do lekarza i pewnie wskaze wizyte za tydzien Jak bede miala juz komplet wynikow z innym badan i zrobi mi usg! Modle sie zeby mozna bylo juz cos ujrzec! Martaha trzymam mocno kciuki i powidziwiam! Jestes super silna! Enemens ja Nie mam zadnych objawow, tydzien temu tylko Nie moglam spac za bardzo albo sie budzilam mega wczesniej i czeste siusiu, poza tym nic, mysle ze jeszcze wczesnie na typowe symptomy! Mali Jak sie masz? My jesCze nic nikomu Nie powiedzielismy, no poza wami[emoji4] zajec na silowni Nie prowadze juz prawie tydzien, moje kursantki juz tesknia Ale mysla ze mam kontuzje kolana, Jak lekarz potwierdzi ciaze i ze jest wszystko pod kontrola to wtedy zdecydujemy czy powiemy tylko najblizszym czy jeszcze sie wstrzymamy! Co wy myslicie?
 
Emenems biorę duphaston , clexane 0,4, acard, femibion 1 i kwas foliowy
Ja z mówieniem wstrzymała bym się najchętniej do końca 1 trymestru, ale jak wyjdzie to się okaże.
Bratowa tydzień przed testowaniem moim powiedziała mi że widzi po mnie że jestem w ciąży, ja tak naprawdę nie mialam wtedy nawet przeczucia chyba jakaś czarownica, ale narazie się nie widzimy to i nie dopytuje.
Ale ciekawa rzecz się dzieje bi zawsze na początku miałam strasznie tłustą skórę syfki i włosy mi się przetluszczaly a tym razem wręcz przeciwnie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja teraz tez duphaston 5 dziennie, powinnam 6 ale nie starczy mi .... Mam na mysli ze u mnie e klinice przepisali mi luteine dopochwowa tylko na 2 tygodnie i potem mowia ze nic... Ja mam w domu jeszcze duphastonu troche to biore od dzis a mama mi dzis wysłała z polski luteine znowu, i tak sobie obliczyłam ze jak bede brac 5 tabletek to mi starczy do wtorku gdzie paczka juz powinna przyjsc od mamy :)

Na sCzescie siostra ma znajoma ginekologa to mi pomogła przez telefon ustalić dawki na podstawie moich badan i przepisać reszte :)
 
Do góry