reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
seeyou oo m jak miłość zapomniałam :) najważniejsze że wszystko w normie i oby tak dalej :) fajnie ze leki masz :) kiedy następna wizyta ?
 
SeeYou będzie dobrze. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Po Twoich doświadczeniach lekarz juz wie, ze musi szybko reagowac i będzie trzymał rękę na pulsie. Trzymam za Ciebie kciuki!
 
Joa.Le dzięki za słowa otuchy!:*
mnie już córa o 6 zdARła z łóżka bez litości! a za oknem deszcz :/
 
Dzien dobry drogie panie - ja niestety musze czekac do piatku na drugs bete bo dzis jak dzwonilam nie mieli i kazali w piatek dzownic bo jutro święto wszystko zamknięte .....

No trudno musze czekac
 
A pozatym dziewczyny - ja to mie mam objawów za bardzo bądźmy szczery - nie wiem, moze za wcześnie ?
 
Witajcie mogę dołączyć do Was? Termin mam teoretycznie na 13 stycznia. Póki co 2 testy domowe. Czekam na termin wizyty wstępnie na 26 maja. A narazie biorę grzecznie leki i liczę na cud.
 
reklama
Do góry