reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mali a w którym dniu cyklu teraz byłaś u niego?
Myślę że miałaś pozna owulacje lub późne zagnieżdżenie stąd niewysoka beta i ślepy lekarz ;) nie martw się, będzie dobrze. Jeśli czujesz potrzebę to zawsze możesz się wygadac, po to tu jesteśmy. Każda z nas boi się tego samego -pamiętaj ze nie jesteś sama.
Będzie dobrze! Ja na Twoim miejscu poszłabym na betę. Jej wynik pokaże jak się ma teraz sytuacja.
 
reklama
Moim zdaniem inis ma racje! Zrob bete Mali! Enemens- co taka cicha dzis? Ja jutro z mezem ide robic wszystkie zalecone przez lekarza badania i kolejna beta! Boje sie! Z wynika mi beta dzwonic do ginekologa i zobaczymy co powie kiedy mi kaze przyjsc.
 
Kolejny raz zjadlo mi posta! Grrr

Inis - 34 dzien cyklu. Lekarz wspomnial jeszcze o tym ze blona sluzowa sie powiekszyla i ma teraz 11 mm. Zrobie jeszcze raz bete.

Dzieki dziewczyny za wsparcie. Czuje sie rozdarta. W glebi czuje ze na prawde chce to malenstwo. Chce dac mu milosc na jaka zasluguje. Ale z drugiej strony nie chcielismy kolejnego dziecka. Ze tak moze bedzie latwiej jak sie nie uda uratowac tej ciazy. Czuje sie jak wyrodna matka...
 
Hej,&nbsp;<br>jestem dzisiaj tak padnięta, że mogłabym spać na stojąco. Zmęczenie masakryczne. Nawet w tramwaju jadąc 10 minut przysnęłam, co nigdy mi się nie zdarza.&nbsp;<br><br>Mali- trzymam kciuki by było wszystko dobrze.&nbsp;<br><br>Kurczę poszłąbym sobie przed wizytą w przyszłą środę na badania krwi i moczu, żeby już mieć, ale akurat na złość znów muszę cały tydzień pracować w biurze i nie mam kiedy pójść. Musze obczaić, może w drugim laboratorium robią w soboty badania.&nbsp;
 
Tutti - mialalm troche pracy :D czasami musze poklepać w ta klawiature hehehe

No jutro koło 10 zadzwonie i spytam o drugie hcg - lekka sraczka bo wiecie, objawów to ja za bardzo nie mam... Jutro 6tc zaczynam!

A do tego jedyny objaw to jak mnie ścięło z nog o 18.30 to masakra haha musiałam kimnac :D
 
reklama
dobryyy wieczor:) a ja bylam wczoraj u gin.i zarodka jeszcze nie bylo widac,tylko pecherzyk 5t.3d.ciazy wczoraj...wiecie ze przypomnialo mi sie wszystko jak siedzialam w poczekalni i wylam jak bobr zanim nadeszla moja kolej.moja poprzednia ciaza obumarla w 10/11 tyg...no i dowiedzialam sie na wizycie ze serduszko nie bije, a teraz czulam ogromnu strach,emocje wziely gore i ryk!! u niego w gabinecie to samo haha, i zale sie ze objawow nie mam,a on patrzy i mowi,a ten placz to nie objaw?;) i dostalam luteine,acard75 i kwas foliowy na recepte. 23 maja kolejna wizyta...ale mowil ze pecherzyk ma dobre wymiary..tak bym chciala zeby sie udalo,chce dac rodzenstwo mojej malej iskiereczce..a no i sennosc zwala mnie z nog,cycki trooche czasem zaczynaja dawac znac o sobie:) apetyt maly raczej:/
a wam jak dzien minal?;-) ja teraz miazdze m jak milosc hahah
 
Do góry