reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moj maz to tez inny typ muzyczny :)

No ja staram sie głaskać bo czytałam ze trzeba hehehehe

Czuje ze nocne duszności sie zbliżają .. Planowałam dzis spac z mezem w sypialni bo od 3 nocy spie sama ale nie wiem cxy da rade... Jak bede charczeć do 5 to se odpuszcze i pojde do gościnnego i dam mu sie wyspać ..
 
reklama
Tutti ja mam wizyte za 3 tyg pewnie, dzidziw byla zwinieta wiec nieco ponad 8cm wiec nie dalo sie jej zmierzyc normalnie
 
Dziś mój dzień, usg genetyczne, jakoś się nie stresuje, ale mam mieszane uczucia..
U mnie jest już chłodniej, padało nad ranem, mam nadziej€, że tak zostanie i wrócę do żywych ;-)
 
Ja juz fiksuje z zapachami, wszystko mi smierdzi i od razu mnie podbija, mezowi codziennie przed snem kaze sie 2h moczyc dopiero go wpuszczam do lozka, bo jest mechanikiem i ciagle mu mowie, ze smierdzi metalami, smarami... fuj... przeszkadza mi zapach w pokoju, w kuchni, w lazience w lodowce, wszedzie, aby na powietrzu jest ok.

Green mam to samo:) ale pomimo minusów sa małe plusy. Ostatnio byłam w sephorze kupić delikatniejszy zapach. Mając już pakiet próbek w ręku koleś się mnie pyta, to moze jeszcze raz psikne Pani na próbki bo te pewnie już trudno rozróżnić, a ja ze nie i dokładnie wskazałam mu który jest ktory:) się zdziwił:) więcej plusów nie ma:)
U nas znowu się cieplo zrobiło...
Ostatnio mam jakieś złe myśli, lewy jajnik mnie 2 dzień boli i chciałabym już poczuć dziecko bo martwię się jak idotka czy tam jest :(
 
reklama
Do góry