reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems najgłośniejsza kapela świata czyli Manowar. :-)

Green powodzenia na badaniu. Jak usłyszysz pierwsze - wszystko jest ok, toppoczujesz wielką ulgę. Ciesz się wtedy widokiem maluszka bo to niesamowite wrażenie jest.

Też już bardzo bym chciała czuć ruchy. Żeby wiedzieć że wszystko jest ok. Ale pewnie jeszcze trochę poczekam...
 
reklama
Wczoraj wieczorem zabierałam się do spania od godziny 20:00 do 23:00. Kaszel skutecznie mi przeszkadzał. Dusiło mnie okropnie, aż prawie zwymiotowałam. Dzisiaj jadę do innej lekarki i nie wyjdę dopóki nie da mi czegoś skutecznego na kaszel. Udusić się idzie:baffled:


Dziewczyny, dwa dni temu badałam progesteron. Znów poziom spadł i znów lekarz zwiększył mi dawkę do 2x 100luteiny. Wiecie skąd takie wahania poziomu progesteronu? Zastanawiam się, czy przez to ciąża jest w jakiś sposób zagrożona?
 
Ostatnia edycja:
Sierpniowa !! Jak sie dowiedz co robic daj znac ... Ja mam to samo ... Wieczorem jak sie klade i na wydechu taki mam kaszel ze mowilam, az mi sir dysk wysowa... Dzis sie az popłakałam w nocy, po 3 nocach spania e gościnnym myslalam ze jest lepeiej bo w dzien dobrze sie czuje i poszłam spac do sypialni i godizne tak kaszlalam ze maz sie obudził a on kierowca jest o 2.30 wstaje musi byc wyspany... Zabrałam poduchę, koldre i rogala do spania i poszłam na dol go gościnnego... Od drzwi sypialni juz zaczelam chlipac i nerwy mi puściły i jak dziecko beczalam pol godziny w srodku nocy .... Okropne to jest - lubie moje lozko moja sypialnie i spanie z mezem no ... Co do ch.... Sie dzieje !!??nie spalam pol nocy maz tylko przyszedł poprzytulać przed wyjściem i o... Siedze i pije kawe z cytryna D pracy bo łeb mi peka od niewyspania ... Od czego to tak jest???!!!

Juti!! Nie wiedziałam ze beda :D sprawdze u mnie :D moze beda pozniej hahaahahah
 
cześć dziewczyny, co do planów na przyszły rok to też miałam inne, planowałam wycieczkę do Włoch na wiosnę,(będę miała okrągłe urodziny i to miał być prezent), ale plany muszą zostać zmienione. Test pappa miałam robiony ale nie znam wyniku, lekarz powiedział, ze jeśli byloby coś nie tak to bedzie dzwonił, ne dał znac wiec mysle ze jest ok
 
Czesc dziewczyny!

Kochane bardzo gratuluje udanych wizyt;-)
To ze mnie spotkala tragedia nie oznacza ze Was cos zlego spotka! Prosze ladnie pozytywnie myslec!;-)

Ktos z Was pytal w ktorym tygodniu bylam , bylam w 11 tc.

U mnie z dnia na dzien jest gorzej:-( ale staram sie szukac pozytywow...
Dobre wiesci takie ze zostal dobrze pobrany material kosmowki i bedziemy badac przyczyne, poznam tez plec.
a juz za tydzien mam badanie kariotypow.

My juz rezygnujemy z potomstwa...nie na nasze sily... u nas prawdopodobnie wystapila kolejna wada genetyczna...:-(
 
Julia, dobrze ze masz juz jedno dzieciatko i poprostu moze tego sie trzymaj. Zycze Ci duzo usmiechu, szczescia i wszystkiego, wszystkiego dobrego.[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Julia0903 ja nadal wierze ze będziecie mieli kolejną pociechę, tylko trzeba czasu :) kochana zbadają przyczynę i będziecie wiedzieć jak to leczyć. Będzie dobrze :)
 
Kochane dziekuje za wsparcie, a ja do konca bede Wam kibicowala;-)

No zobaczymy co pokaza badania wszystkie.
jakos niemoge sie pogodzic ze niebede miec juz malenstwa, ale kto wie moze kiedys w przyszlosci...zobaczymu, nastawiam sie ze to ostatni raz byl bo bedzie za mocno bolalo ...
 
reklama
Julia, trzymaj się dzielnie. Wiele przeszliscie i nie dziwię się Waszej decyzji. Ale może faktycznie wyniki badań pokażą, że można jeszcze zawalczyć. Nie poddawajcie się. To zawsze można zrobić.

A jeśli nie będziecie chcieli to czy rozwazaliscie adopcję? Jest tyle potrzebujących dzieciaków.
 
Do góry