reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tak wspinaczkowiec ekstremalny, na innych fotkach sa nogi i rece, raz ladnie pokazało stópki ale nie zdarzyliśmy zrobić fotki
 
reklama
a to ja nie będę gorsza ;) tez poproszę surszula@interia.pl ;)

Mnie nadal mdłości męczą :( najgorsze jest jednak to że jak mam usypiać młodego do odltuje, tak mi jego główka śmierdzi ze szok, nawet jak mu włosy umyje to jest to samo, mój mnie juz ma dość i twierdzi ze że mną jest coś nie hallo, bo on nic nie czuje ;( a ja nadal mam czuły węch, masakra :( nawet mi woda po goleniu chłopa przeskadza :(
 
Ale fajne to :)
Gratuluje kolejnego spotkania z maluchem :) ja jutro musze zadzoenic do rodzinnego bo chyba mam wizyte w poniedziałek i do położnej jakos tez musze
 
Ulicha moj maz tez mowi ze nie wie jak do konca wytrzyma a o reszcie ciąż stara sie nie myślec hahah
 
Ja juz fiksuje z zapachami, wszystko mi smierdzi i od razu mnie podbija, mezowi codziennie przed snem kaze sie 2h moczyc dopiero go wpuszczam do lozka, bo jest mechanikiem i ciagle mu mowie, ze smierdzi metalami, smarami... fuj... przeszkadza mi zapach w pokoju, w kuchni, w lazience w lodowce, wszedzie, aby na powietrzu jest ok.
 
Hahahahahaha biedaku matko jakie go trudne musi byc... Ja trgo nie miałam tylko dwie rzeczy mnie denerwowały, olej sezamowy i moj dezodorant :)
 
Dziewczyny polecam staniki z cubusa ( u mnie nie ma innego sklepu z bielizna ) seria super soft - ale odetchnęłam!! Super wygodnie, bo juz nie nosilam stanika od jakiegos czasu bo kazdy mnie dusił dosłownie ... A teraz kupiłam taki sam w obwodzie jak miałam wczesniej tlko miseczka wieksza i taki miękki i lekko leży :D bo juz sie bałam w czym ja do pracy pojde hehehe

Ja też mam z Cubusa i polecam. Ale chyba będę musiała zaopatrzyć się w nowy bo cycki zaczynają się wylewać trochę ;/ Cenowo są spoko i wygodne.
 
Kupiłam dwa jeden tski zwykły a drugi soft i chyba polecę po jeszcze jeden soft :) jutro w pracy bedzie testowanie czy sie nie uduszę bo powaznie... Niby az tsk nie urosły tylko troche i w obwodzie tez jeszcze drastycznych zmian nie ma ale jak ubiore na chwile mam wrażenie ze sie dusze ....
 
reklama
W drugim trymestrze to ja odzywam, góry mogłabym nosić tak przynajmniej było przy olku a trzeci to bajka :) musze jeszcze wytrwać tak z 3 tyg i będzie super :) przynajmniej tak to sobie tłumacze :)
 
Do góry