reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Na ból ucha nic nie działa lepiej niż woda utleniona i okład z cebuli [emoji14] pół życia dawali mi krople z antybiotykiem i działają wolniej.

Ja tam lekarzom nie ufam.
 
Witam :)

Sierpniowa - ja mam w pon wizyt, ale u genetyka :(

KarolinaE - u mnie tak samo powiedział :)

Innabakja - 7-mego tez mam wizyte, w swojego gina :p

a 8- mego u dietetyka.. 3 pod rząd porażka normalnie ;/

Dzownili do mnie włsnie z tego mojego mastermedu i w pon beda wyniki do odebrania, połozna przez tel nic nie chciała powiedziec, powiedziała ze ma tylko info ze sa juz opracowane ale wgladu w nie nie ma, pytała kiedy chce sie umówić z genetykiem wiec powiedziałam e jak najszybciej, wiec umówiła mnie w poniedziałek na 9. Boje sie jak cholera

zabila a ty ile czekałas na swoje wyniki pappa?
 
Karola ja byłam u lekarza u internisty konsultanta ginekologii i to on mi to przepisał to co biore te naturalne bo mowi ze początek drugiego trymestru bardzo słaby na leki i przeziebienia ...

Ale kupiłam w aptece spray gdzie napisane se mozna w ciazy-Halset spray.
 
Karolina ufam w dużym stopniu, stu procentowo ufałam poprzedniemu. Ale lekarze pierwszego kontaktu a już pediatrzy, to może ja tak trafiam ale jak słyszę antybiotyk na wirusowke czy profilaktycznie to mnie trafia. Na szczęście rzadko mam z nimi kontakt
 
reklama
Vivienne ja moge ci polecic lekarza interniste do tego pediatre ktora to nawet doroslemu nie zapisuje antybiotykow na wirusowke :D sama soe u niej lecze od 5 lat i jestem bardzo zadowolona (pomijajac tylko fakt ze z domu mam troche daleko ) :)
 
Do góry