reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Marcepanek jak dla mnie nie jest to dziwne, bo wczoraj byłam u ginka na NFZ i ni hu hu nie ujrzałam mojego el fasola, tłumaczenie ze to nie jest usg do prenatarnych :) ot takie coś, jedynie dał mi fote el fasola - o tyle dobrze :) jak się go spytałam czy widać już rączki i nóżki to ten sam tekst usłyszałam :) wiec luz, na fotce widzę już głowę i tułów

Dobrze ze mam wizytę u mojego kochanego ginka w przyszłą środę to się na oglądam el fasola i może film będę miała, musze wziąść płytkę :) ewentualnie fotka ;)

Dziewczyny ja też dlatego stresu m.in nie robie żadnych badań prenatarnych, kiedyś tego nie było i żyjemy, jak dla mnie jest to wyciąganie kasy od ciężarnych. Rozumiem ze w rodzinie były przypadki chorób to się zgodzę ze trzeba zrobić, nawet należy. Kiedyś już pisałam gin mnie wpierw z****ł a później przyznał rację , i powiedział ze wady nieraz wychodzą dopiero po urodzeniu. A mam fajnego ginka, on za każdym razem dokładnie oglądał Olina no i na ostatniej wizycie wpisał mi już skierowanie do szpitala bo miałam cholestazę a co za tym idzie wczesny poród ;)
 
reklama
Ja od zawsze chciałam 2 :) po porodzie idę zakładać spirale i zamykam interes, coby nie kusić losu

Iga mnie też brakuje zumby, a łaziłam przed pierwszą ciąża 2 lata, później pauza i znów zaczęłam uczęszczać na moje kochane zajęcia i zachciało mi się 2 bobo :) heheh, ale tym razem nie będę taka głupia doczekam po porodzie 2 miechy i dawaj znów ;)

Zjadłabym sernika :) koleżanka robi mi tu niepotrzebnie smaka :(
 
Innabajka roZbudzasz zachcianki we mnie! Biedny mój maź ale bede mu truć o sernik teraz a u NAS Nie tak latwo dostac Ale juz wiem czym ho zastapie, poprosze tesciowa o pastiere, to takie tradycyjne wielkanocne ciasto na baze sera ricotta! Pokaze Wam foto ImageUploadedByForum BabyBoom1435245980.656132.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435245980.656132.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435245980.656132.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry