reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
żabila- dlatego ja takich badań prenatalnych nie robię. Nie jest mi to potrzebne, skoro nie ma pewności.

martusia- ja bym chyba zmieniła lekarza, bo jak można nie pozwolić zobaczyć

Angelika- witaj. Gratuluję i cieszę się, ze wyniki dobre ;)

Limonka- jaki fajny człowieczek :) I spory :)

Innabajka- haha jak to dla komisji :) Sama bym sernik wciągnęła :p
 
Kurde! Teraz piątek mam już z głowy. Muszę sernik upiec! Innabajka trzymam jutro kciuki. Z czego się bronisz? Z rana?
 
simka jakie to szczęście, że pralka wypierze za Ciebie :-) Ja już w 2/3 spakowana. Wieczorem dopakuje resztę i zrobię kanapki na drogę:-)Już stres mniejszy.
*martusia* jak to nie dał dziecka pooglądać na monitorze? Też byłabym wściekła. Toż to najprzyjemniejsza czynność u ginekologa.
AngelikaSabina witaj:-) Robi się nas coraz więcej:-)

Ja już po odwiedzinach koleżanki i jej synka. Mały jest 4 dni młodszy od Wojtka i już zapitala sam na nóżkach:szok::-) Może i mój się napatrzy i zacznie łazić:-) Zrelaksowałam się, chłopaki się razem bawili, cały czas uśmiechy na buziakach i coś nawet pogadali do siebie:-) Coraz bardziej cieszę się, że będę miała dwójkę z tak małą różnicą wieku;-)
 
Super sierpniowa, ja tez bym chciała próbować szybko zeby mieć jedno po drugim jeśli bedzie nam dane. Mi sie marzy 5 dzieci w ogóle , wiec musZe sie spieszyć ale chciałabym te adoptować jedno. Takie z Ameryki południowej lub Afryki.
 
Tusiaczek za parę dni skończy 11 miesięcy :-)
Tutti_frutti_by-Iga ja zawsze marzyłam o 3 dzieci. Po pierwszym porodzie stwierdziłam, że zostanę przy jednym:-D Teraz znów mam ochotę na więcej:-) Ale z 5 chyba byśmy finansowo nie podołali. Fajnie, że jesteś tak pozytywnie nastawiona na adopcję. Miałam okazję pomagać trochę w domu dziecka. One wszystkie tak strasznie potrzebują czułości..
 
reklama
Ja na szczęście przechodzę dobrze, trochę mnie przytlaczaja pewne ograniczenia, np leżę sobie na na basenie i świadomość Ze nie moge sie opalać, ukryta w cieniu pod masa parasoli i czapek. 50+ .ze nie moge sie winka napić. Zjeść sushi z surowa ryba
Wchłonąc steka krwistego jak lubię i rzędów wszystkim brakuje mi mojej Zumby i siłowni bo to moja pasja i praca. ale tak to juz jest. Wszystkie poświęcenia dla dobra dzidzi! Ja tez udzielałem sie jakbyśmy
Na studiach w domach dziecka jako wolontariusz i postanowiłam ze chciałabym adoptować dZiecko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry