reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Wy to jedziecie z tym koksem. Ciężko nadrobić i zapamiętać co komu chciałam napisać.

Julia super ze krwiak się zmniejszył. Bardzo to cieszy. Czyli trochę leżenia pomogło.

Trzymam &&&& za wszystkie wizyty co są w tym tygodniu. Oby wszystkie szczęśliwe. Tym co muszą czekać jeszcze długo to cierpliwości życzę i malo nerwów. Mniej analizowania objawów to mniej stresu.

U mnie weekend tradycyjnie u teściów. Wczoraj myslalam ze do lekarza będę musiała iść tak mnie żołądek bolal ze aż słabo się robilo. Dobrze ze dzisiaj rano juz ok.
 
Cześć dziewczyny :)
Widzę, że samopoczucia różne. Nie nakręcajcie się tak brakiem objawów. Nic tylko się cieszyć:thumbup: ja ostatnio miałam w pierwszym trymestrze tylko odczuwalne rozciąganie macicy, tak to zero objawów i tak aż do trzeciego trymestru.
A nakręceniem tylko robicie sobie krzywdę.
 
witam się :)

u mnie nieco lepiej, byliśmy dziś w sklepie, pyszne truskawki kupiłam :)

Madziara i Iwonn bardzo mi przykro, naprawdę nie wiem co powiedzieć. Trzymajcie się, zaglądajcie do nas i patrzcie z nadzieją w przyszłość. Musi być dobrze, tylko dajcie sobie czas. Ściskam.
Julia u Ciebie też widzę że niewesoło...
Chciejka widzę że sytuacja u Ciebie się klaruje, to dobrze, cieszę się :)

Dziewczyny a Wy chodzicie prywatnie do ginka? Czy NFZ? Czemu chcecie wizyty częściej? Ja już jestem mądrzejsza i nie chodzę bez wyraźnej potrzeby do swojego ginka. w ciąży z Olim co chwila latałam jak kot z pęcherzem...

Zaraz zapisuję młodego do przedszkola, ciekawe czy i gdzie zostały miejsca wolne...

Uściski.
 
Hej dziewczyny nadrobić was po 4 dniach to nie lada sztuka :)

Dziś już się lepiej czuje choć objawy żniw wróciły, w weekend fado dał mi wolne, chyba stwierdził że brat ma roczek to i mamie ona spokój na ten czas :) najgorsze jest to że mdłości jakoś przeżyje ale ból więzadła to już problem jak złapie to za cholerę nie chce puścić :(

Pisałyścue o toxo to nie tylko od kotów bo to mit, inne zwierzęta tez przenoszą, ale juz nie pamiętam która pisała żeby nie jeść surowego mięcha i najważniejsze higiena higiena i jeszcze raz higiena, wszystko myć i nie popadać w z jednej skrajności w kolejną :) wiem bo sama miałam podejrzenie toxo, na moje szczęście i Olina toxo miałam długo przed ciążą :)

Wczoraj miałam jeszcze jedno dziecię do pilnowania wiek ok 30 lat, chłop sobie za bardzo pofolgował w sobotę i męczył go jąć zabójca i trzeba było jeszcze jego obsługiwać :)

Jula czyli krwiak zanika :) Trzymam dalej &&&&&&&&&

A mnie dopadła infekcja :( swędzi mnie w pipce, normalnie powtórka z rozrywki jak w pierwszej ciąży ;( tym razem dymam na NFZ bo nie mam jak iść do mojego, chłop na dyżur A my jedno autko i nie nam jak dojechać te 40 km ;( wizytę mamw środę i mam wielką nadzieję że się nie rozdrapie do tego czasu i przeżyje wizytę u tego gbura do którego idę.
 
Martusia ja chodze prywatnie na wizyty...

Glowa mnie boli od rana...okropnie sie czuje:/

Tusiaczek masz racje ze niema co sie zlego doszukiwac w brak objawow;-) moga byc a nie musza, ja niemam procz obolalych piersi i bardzo sie ciesze z tego powodu, bo w ostatniej ciazy mialam mega mdlosci ze funkvjonowac normalnie niemoglam pare tyg:/:/

Kochane bedzie dobrze:**** trzymam kciuki za wizytujace w tym tygodniu!
 
Martusia ja chodzę na NFZ, ostatnio chodziłam całą ciążę prywatnie, tym razem też postanowiłam tak nie świrować i nie biegać do lekarza jak kot z pęcherzem. Co ma być to będzie, a dobre nastawienie połową sukcesu.

Ulicha to ja pisałam o toxo, bo mnie wkurza, że spora część społeczeństwa oskarża o to biedne koty, które tak naprawdę rzadko są winne;) :p
 
reklama
A mnie to sie cos ba stopie zrobiło jakies Ala strupki od gory jakby sucha skóra czy cos i nie wiem czym moge smarować kurde - nie swędzi.

Oczywiscie jak prosze meza o rade słyszę " obetnij sobie nogę" Wow...

ImageUploadedByForum BabyBoom1433778120.645493.jpg

Przepraszam za efekty wizualne ale sie boje ze cos mi sie rozniesie. Napewno nie jest to otarcie od butow - cxym ja mam to zlikwidować ???
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433778120.645493.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433778120.645493.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 47
Do góry