reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

tutti - zleci Ci szybko jak masz zapelnione dni :) pomysl i takich,ktore musza cala ciaze lezec,biedne... bedzie dobrze,kciuki trzymam!!

co do brzuszka to mi sie chyba tez troche zaokragla:p
 
reklama
Witam

Tak dziewczyny macie racje z tymi plamieniami;-) i ja wlasnie sie cieszylam jak je widzislam;-) ale ta zywa krew troszke mnie wystraszyla;-)

Ja nawet kiedy chcialabym pocwiczyc to mam zakaz:/ e poprzedniej ciazy tez mialam...

Ja wlasnie niemam wogole apetytu:/
Jem tyle ile musze...staram sie duzo warzyw jesc;-)
 
A ja jem dużo, dziś będąc w sklepie zobaczyłam śledzie w occie z cebulką. .mmm aż mi ślinka leciała, kupiłam i już kończę je jeść :)
 
julia Ciebie zostawili jednak w szpitalu?powiem Ci,ze przewalone nie miec apetytu, ja tak mialam w drugiej ciazy i juz sama nie wiedzialam co jesc :/ trzeba miec nadzieje, ze po pierwszyn trymestrze to minie ;)

chciejka- ja tez uwielbiam sledzie,ale zle sie po nich czuje,zgaga,odbijanie,zoladek czuje:/ a ja mam ochote na ugotowany bób :) pojde z mala na spacer to sobie kupie,mam tez ochote na pyszne czeresnie,ale cena pewnie jeszcze jest powalajaca...

u was tez dzis tak goraco;) my sie rozpuszczamy :p
 
Ja sie wlasnie obudziłam i całkiem dobrze sie czuje i sie denerwuje przez to ze cos nie tsk :(
Na 12 do pracy jade na 3 godziny... Zobaczymy ale zmartwiona jestem ze to za wcześnie na mijanie objawów jeZcze , w srode 10 tc
 
U nas dzisiaj chłodno, tak akurat :)

Ale chyba za długo spałam, bo coś mnie głowa boli, ale tak dziwnie. Chyba znów ciśnienie szaleje i pogoda się zmienia.
Do tego śniadania nie jadłam, bo dopiero pójdę po zakupy, ehhh
 
emenems wydaje mi sie ze pomalu moga mijac objawy,mnie np dzis piersi nic a nic nie bola... moze to juz czas.. wiadomo niektore mecza sie cala ciaze,inne w ogole,a jeszcze innym moze mija w 10 tyg;)
 
simka gdzie sa twoje szamotuły, jakie to wojewodztwo? podziwiam ze tak bez sniadania,ja nie daje rady jak wstaje z lozka,od razu musze przegryzc..
 
No zobacze w pozostałe dni u mnie piersi niestety zaden objaw bo od poczatku nie bolały ani nie urosły.
Jedyne co to od 4 rano co 20 minut sikam.
Ale mnie nie mdli- Ocxywiscie wole tak, bo do pracy ide od dzis ale martwi mnie to strasznie niestety bede w stresie do nastepnego czwartku
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie było a to slub a to sesja a to magisterka. Wieje co mam od wczoraj jakiś niepokój. Jakby mnie piersi przestaly bolec i prawie wróciły do rozmiaru. Brzuch jakiś tak mniej ciągnie. Teraz jest 8t4d i jakos sie niepokoje czy wszystko ok. Wizyte mam do pani doktor 15.06 ale na nfz. Nie wiem czemu się tak niepokoje jak mam zmniejszone objawy :((( w sobotę jeszcze tak mnie głowa bolala ze az krew z nosa mi poszła
 
Ostatnia edycja:
Do góry