reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems Ale Ty Nie mialas takiej przerwy Jak ja miedzy wizytami, ja Nie bylam u lekarza od 20-go maja Ty mialas wizyty e miedzyczasie! Wiesz ci ja przezywam?

Tutti - ja mam prawie identycznie, tylko o tydzien wszystko przesuniete, ostatnią wizyte miałam 28 maja a następna 22 czerwiec.. także chyba tak musi być :)

Idę co prawda dzisiaj ale na sekunde po zastwiadczenie tylko i potem w czwartek na pobranie krwi i krzywa cukrowa, wiec tyle co sobie w poczekalni dwie godziny posiedzę hehe :)


SeeYou - ja tez jak tylko wstane to pierwsze kroki do kuchni, musze coś przegryźć :)

Emenems - mi tez wąłsnie mdłosci przed 9-10 tygodniem zaczeły juz mijąc, za to padło mi na głowe :)

pruska- pewnie to chwilowe tylko z tymi piersiami, też mam różnie.. raz większe raz mniejsze.. a raczej raz bolą a raz nie :) dokładnie tego się nie da ocenić jakie powinny być, wiec chyba wszystko ok :)

Tez mi sie dzisiaj calą noc koszmary śniły, juz drugi raz mi sie sniło ze krwawiłam, jakos chyba za duzo o tym wszystkim mysle, ze swoim się klóce non stop, jakos dizwnie nieswojo się czuje, postanowiła mcos poczytac zeby sie oderwac, ale denerwuje mnie to ze w pracy musze siedzieć, przez większosc dnia nie mam co robić :/, jeszcze mamy ogólnie taka jedna nieciekawa sytuacje no i najchetniej bym sie schowała pod koc i poszła spac !!
 
reklama
No ja tez napislam do meza ze stresuje mnie brak objawów a on o warzywach na zupę to sie wkurzylam a on " a co ja mam ci powiedziec " no kurde - cokolwiek!!! Boze jaki on ciężki czasami to słabo po prostu.

Ja ogolnie migrenę miałam raz nie wymiotuje a objawy miałam ostatnie dwa tygodnie wczesniej nie wiec sobie tłumacze ze po prostu mam takie lekkie te objawy i tyle....stres mnie strasznie zżera i nie wiem jak zweryfikować swoja ciąże - chyba sie nie da niestety
 
pruska, musisz zwolnić tempo. .pewnie dlatego krew ci poszła. Chcąc nie chcąc musimy więcej odpoczywać. .ja w domu mam względnie czysto, mam czas mogłabym posprzątać, ale po co się szarpać jak czuje ze chce mi się leżeć. .Posprzątam później :)

Dziewczyny faceci są z innej planety nie kumam naszych obaw , nawet nie ma sensu im o nich mówić, bo tylko ciśnienie podniosą. .Mój też zdziwiony dlaczego ja tak jeżdżę po tych lekarzach, przecież dobrze się czuje, nic mi nie jest. Nie kumal moich obaw. .Po to mamy tu siebie kobietki, żeby pisać o wszystkim bo z nimi się nie da. .
 
SeeYou- wielkopolskie, jakieś 30 km od Poznania

Emenems- nie stresuj się :) Będzie dobrze
A faceci tak mają, mój się dziwi, ze ciągle śpię i na nic nie mam ochoty. To mu mówię, ze ma sobie poczytać o ciaży i nie marudzić :p Drugie dziecko, a on nie wie jakie są ciążowe objawy :p

pruska- już po ślubie?

KarolinaE- nie wszystkie mają objawy

Ja mam tylko leciuteńkie mdłości na wieczór i te piersi mnie bolą, chociaż ostatnio jakby mniej. Ale duże są nawet :p

Zmykam posprzątać, upiec ciasto z truskawkami i nastawić kalafiorową :p
 
Pociesza mnie to, ze rozmawialam z moja mama i ona tez objawow nie miala. Tylko w 5 miesiacu raz zwymotowala jak poszla fo restauracji i zmieszalo sie wiele zapachow.
 
Leniwe dzień dobry ;)

Pruska nastaw się ,że krew z nosa może pojawiać się cześciej. Ja obecnie już nie liczę ,ale było już naście takich sytuacji. Ot taki urok ciąży. Z objawami ciąży też nie ma reguły. Są kobiety co całą ciąże nie maja mdłości ,bolesnych piersi...to te szczęściary ;)


A co do mężczyzn...no cóż jak zobaczą już w późniejszym czasie małego człowieczka na USG ,poczują jak się rusza wtedy też do nich powoli dochodzi. Dla nas kobiet pozytywny test to już euforia ,a facet co "noooo tak są dwie kreski ,ale że co to znaczy?" "Aaaaa dziecko...fajnie" :D
 
ja dziś mega leniwa jestem. Odebrałam córcie z przedszkola i musiałam mała kime zaliczyć, bo usypialam na stojąco. Teraz zjadlysmy obiadek i słaba kawę pije, bo głowa mnie bolała. .Piersi chyba coraz większe mam, ale nie bolą, czyżby dopiero objawy się uaktywnily? :) ..pogoda fajna, tyle pracy mam w ogrodzie, ale czekam na przypływ energii :-)
 
reklama
A ja dzisiaj od rana mam okropne mdłości, teraz dopiero powoli przechodzą, piersi jak balony, mega osłabienie.
Mój mąż na szczęście dużo rozumie, choć czasem wszystko olewa, ale narzekać nie mogę :)
Miałam piękny sen, śniła mi się córeczka, niby na usg ją widziałam, ale miała już ze dwa latka, śliczne niebieskie oczka i długie brąz włosy, uśmiechała się do mnie:)
W piątek wizyta, już nie mogę się doczekać, ale mnóstwo obaw też mam.
Dziewczyny, musi być dobrze, trzeba w to wierzyć, choć to nie takie proste.
 
Do góry