reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Emenems Ale Ty Nie mialas takiej przerwy Jak ja miedzy wizytami, ja Nie bylam u lekarza od 20-go maja Ty mialas wizyty e miedzyczasie! Wiesz ci ja przezywam?

Dziewczyny ja to juz jak warita sie czuje. Wpadam ze skrajnosci w skrajnosc. Raz super lacznie z planami gdzie dziecko na studia pojdzie a potem nagle zjazd ze moze ja juz wcale nie jestem w ciazy. No dramat jak nienormalna!
 
No moja bedzie teraz po 3 tygodniach - tak zgadza nie miałam aczkolwiek porównujac do innych dziewczyn po ivf to miałam baaaardzo mało - dziewczyny maja szybko po transferze a ja 5 tygodni czekalam ... Kumasz - takze wiem dokładnie co czujesz!! Dopiero ostatnie trzy typhfnie miałam dwie wizyty a tsk to tutaj e czasie ciazy nawet do ginekologa raz nie idziesz - ja mam rodzinnego w następny czwartek a nie gina wiec tylko zerknie na zwykłym usg czy ok na tyle na ile sie zna.

Nie denerwuj sie tutti !! Ty jedtes taka pozytywna a to od nastawiania duzo zalezy :)
 
julia- no to dobre wiadomości ;) Świetnie, że krwiak się zmniejsza

Iga- ja mam wrażenie, że ciut zaokrąglony brzuszek mam, ale w to pewnie też tłuszczyk :p Chociaż ponoć w klejnych ciążach wcześniej wychodzi niż w pierwszej

Ja wizytę mam teraz 23 czerwca
 
Iwonn, przykro mi kochana, wiem doskonale co przechodzisz, trzymaj się dzielnie, niedługo zajdziesz w prawidłową ciążę, ja Ci to mówię, mnie się udało, to Tobie też musi :)
Julia, dobrze, że to nic poważnego, najlepiej od razu sprawdzić.
chciejka, teraz już musi być dobrze, nieustannie trzymam &&&&&&&&&
Ja mam wizytę w piątek, ale u innego gina, bo u tamtego byłam prywatnie a teraz chcę się załapać na nfz, nie stać mnie na prywatne wizyty przez całą ciążę.
U mnie też brzuszek spożywczy, ciągle jem, jem i jestem głodna :D
 
Ostatnia edycja:
No juz tylko tydzien zostal, zleci zwlaszcza ze mam zapelniony tydzien praca od rana do wieczora a w sobote slub i wesele znajomch, zastanawiam sie ci na siebie wloze bo jestem blada Jak nigdy o tej porze roku i cZuje sie Jak parowka bez amtywnosci fizycznej! Ratunku
 
reklama
simka - ja man 23 czerwca usg prenatalne :) o god.19:20:p

dziewczyny ja nie dam rady rzucic zdj.tu na forun bo juz nieraz probiwalam nawet przepis na chleb i nie wien dlaczego:/

jak wam niedziela zleciala? ja caly dzien na zewnatrz,bo mala pluskala sie w wanience, a ja w cieniu lezalam;) teraz padla a ja na balkonie siedze,fajbe powietrze sie zrobilo, da sie juz oddychac:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry