reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Julia ciesze się bardzo, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Krwawilas, ale chociaż wiesz , że z maleństwem wszystko ok...Rozłąka zawsze jest trudna, ale to tylko 2 dni, dacie radę. ..
 
reklama
Hej

A wiec dzidzia ladnie rosnie;-) krwiak juz sie zmiejszyl;-) we wtorek mial 16,6mm a teraz 10mm wiec juz jest mniejszy;-);-);-);-);-)

Iga impreza udana, corka procz jednego konkretnego roweru dostala jeszcze drobne prezenty.

Powiem Wam ze plakalam na sama mysl ze mam isc do szpitala, ze mam zostawic corke na 2 dni, hormony robia swoje hehe.

Wczoraj czytalam jej dziewczynke z zapalkami i plakalam przy tym strasznie;-)

Dobrze ze pojechalas. Zajma sie Toba i bedziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki[emoji3][emoji3][emoji3]
 
Ja to ciaza spożywcza nie czarujmy sie, nie trenuje juz ponad 2 miesiace wiec po prostu urosłam tłuszczem na bokach i brzuchu ale to nie ciaza jeszcze
 
Ja tak samo tutti - wracam z urlopu na poczatku lipca jak zaczne drugi trymestr to wroce na silownie na trzy razy w tygodniu tylko znajde jakis trening dla ciężarnych.
Cwiczylam minimum 6 razy e tygodniu wiec teraz czuje sie taka parówa.
Marze o lepszym samopoczuciu juz
 
reklama
Do góry