reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Julia już nieraz czytałam, że jest krwawienie przy krwiakach, ale może karolina ma rację, może warto to sprawdzić, sama wiesz ile tej krwi było. ..i czy nadal jest
 
reklama
Julia0903 ale duzo ? Moze to jakieś zadrapanie? W ciąży te miejsca są niezwykle wrażliwe tak ,że czesto po stosunku jak i samym badaniu dochodzi do plamień. Jeśli tylko trzeba jedź do szpitala. Jesteś w ciąży i masz prawo do sprawdzenia przyczyny wszelkich niepokojących objawów. && oby wszystko było dobrze.
 
Dziekuje dziewczyny slowa otuchy;-)

Jade kontaktowalam sie z ginem mowi ze jest na oddziale, i oni zatrzymia mnie na max 2 dni , tak robia.. jade zobaczyc co jest, ale wierze ze jest ok;-)

Krwi bylo malo, delikatnie ale na moje byla to juz zywa krew...i tylko przy podcieraniu pojawila sie bo wkladka zabarwiona jest na brazowo.

Prosze o kciuki by dzidzis miala sie dobrze!
Odezwe sie po przyjeciu na oddzial
 
Julia- trzymam kciuki. Daj znać, mam nadzieję, ze ten krwiak się od maluszka odczepił :)

Iwonn- trzymaj się i wróć do nas z dobrymi wieściami :)
 
Hej

A wiec dzidzia ladnie rosnie;-) krwiak juz sie zmiejszyl;-) we wtorek mial 16,6mm a teraz 10mm wiec juz jest mniejszy;-);-);-);-);-)

Iga impreza udana, corka procz jednego konkretnego roweru dostala jeszcze drobne prezenty.

Powiem Wam ze plakalam na sama mysl ze mam isc do szpitala, ze mam zostawic corke na 2 dni, hormony robia swoje hehe.

Wczoraj czytalam jej dziewczynke z zapalkami i plakalam przy tym strasznie;-)
 
Julia0903 czyli wszystko super :)
Nie denerwuj się jak pojawi się wiecej plamień. Tak właśnie czesto schodzi krwiak.
Ciesze się ,że to właśnie taka przyczyna a nie inna...bo potrzeba nam tu dobrych wieści. Zbyt wiele traci swoje maluszki i nie moge w to uwierzyć :( Tu każda z nas pragnie ,a tam gdzie patologia po 9dzieci i mnożą się dalej :(
 
reklama
Ja chyba zaczynam miec instynkty macierzyńskie ... Dzis pol dnia spalam a na 17 byłam z kolezanka umówiona na obiad i śniło mi sie ze moja młodsza siostra była mała dziewczynka i strasznie płakała i prosiła mnie zebym nie szła zeby Ala do nas przyszła - tak sie przestraszyłam ze pierwsze co to jak sie obudziłam zadzoenilam do siostry czy wszystko w porzadku :D
Głupek normalnie

Julia - super wieści :)gratuluje !! To chyba nawet dobrxe zd cos pociekło znaczy sie troche wchłania troche wychodzi:)
 
Do góry