reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
julia- nie przemęczaj się przy organizacji :) U mnie niedużo, bo na początku było 7 dni różnicy, a teraz zmniejszyło się do 5 :)

chciejka- to chyba dobrze. Trzymam kciuki :) I czekamy razem z Tobą do środy :)

Idę na chwilę do mamy obok, akurat są moi siostrzeńcy, niech się Młoda pobawi :) A sprzątanie w domu poczeka :p
 
Witam dziewczyny dopiero dziś się zebrałam żeby napisać 1 czerwca miałam operacje ciąża pozamaciczna nasza dzidzia rosła w jajowodzie :( nie wiem kogo winić kogo pytać czemu ja w szpitalu powiedzieli miała Pani pecha
 
Witam dziewczyny dopiero dziś się zebrałam żeby napisać 1 czerwca miałam operacje ciąża pozamaciczna nasza dzidzia rosła w jajowodzie :( nie wiem kogo winić kogo pytać czemu ja w szpitalu powiedzieli miała Pani pecha

Bardzo mi przykro, ale ja mysle, ze czasem tak po prostu sie zdarza i to chyba niczyja wina. Nastepna ciaza juz bedzie pieknie w brzuszku zobaczysz!
 
Witam się dziewczyny.
Mało mnie tutaj bo samopoczucie kiepskie :(
Zawroty głowy opanowały moje dni ,ale zyje ;)

Wybaczcie że nie nadrobię wszystkiego...

Madziarra tulę i mam nadzieje ,że kwiecień bedzię już Twój. Pozwól ,że będę wyczekiwała wieści od Ciebie. Tak jak mówisz masz dla kogo być silna ,żeby wstać i iść dalej...

Dziewczyny co do jedzenia to najważniejsze żeby w pełni było gotowe. Żadnych produktów mięsnych surowych czy też wędzonych.
Mogą one zawierać bakterie dość groźną dla kobiet w ciąży ,a raczej nienarodzonego dziecka.
Sery pleśniowe (te prawdziwe mam na myśli) rownież niewskazane. A reszta z umiarem nie zaszkodzi.
Najważniejsze żeby jeść z głową.

Edit.

Iwonn najważniejsze ,że wyszłaś z tego cało.
Mam nadzieje ,że szybko uda Ci się powrócić z dobrą nowiną. Tule mocno...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry