reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
U nas już dzisiaj pochmurno. Wczoraj pojechaliśmy nad jezioro i nikt nie miał się kąpać. Polka jednak się wykąpała w ciuchach :p Z dziećmi to się nigdy nie przewidzi.
Mimo duchoty nie było źle, ale najgorszy był powrót nagrzanym autem. Masakra po prostu. Dobrze, ze już dzisiaj chłodniej

A przyszły weekend znów ma być gorąco, w pt 29 st, a my na wesele idziemy. Chyba się ugotuję
 
Ostatnia edycja:
Hej

My wlasnie szykujemy imprezke dla coreczki;-) ja troche wstaje troche pomagam, i wracam do lezenia;-) trzeba sobie radzic,
Ja czuje sie bardzo dobrze!!! Wczoraj brzuszek troche bolal ale chyba macica sie rozciaga..

Chciejka a ty masz dzis wizyte? Bo jakos wydaje mi sie ze przeczytalam ze na niedziele masz ...albo cos pokrecilam:/
 
Julia, dobrze kochana pamietalas. .
wyszłam. ..nadal niepewność. Tzn pecherzyk pięknie rośnie i chyba pojawia się pecherzyk zoltkowy. Obstawil mnie lekami, luteina dopochwowo plus duphaston. .On jest pozytywnie nastawiony. ...Wszystko późno ale mówi, że nie ma reguły. .owulacja mogła być późno plus długie cykle. .czekamy
 
Chciejka a no widziss myslalam ze z moja pamiecia ciezko!
Kochana jesli malenstwo rosnie to jest ok;-)
Jesli masz dlugie cykle to tak czasem moglobyc;-)
Widzisz ja mialam gdzies w 30dc lub pozniej owu, dzieki wizycie w 19 dc niemialam podejrzenia ze ciaza zle sie rozwija i miec takie nerwy jak ty!
Jesli lekarz mowi ze widzi to dobrze to najwazniejsze;-);-);-) bez niczego takich slow na wiatr by nie rzucal;-)
 
Chciejka - juz dawno mowilam ze natura nas testuje ... Cierpliwość nasza - dobrze ze lekarz podjął działanie i wszystko na dobrej drodze !
 
reklama
Do góry