reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Zapaleń płuc moja Tosia miała 4, oskrzeli nie zlicze, szpital 3 razy, antybiotyków ok 15 przez parę lat (zapisywałam jakie dostawała bo się gubilam), kupa sterydów, 2 razy seria zastrzykow w domu, przy każdej chorobie prywatnie pulmonolog, alergolog, laryngolog ... Szczepionki uodparniajace.. Skończyło się jak skończyła 5 lat i użyłam sinusa jak tylko zaczyna się katar. U nas to tez jest tak ze Tosia jest nosicielem pneumokokow w nosie ( choć była szczepiona) jej katar to za każdym razem mega zielony syf, który jak była mała to spływał i dawał zapalenie płuc. Teraz sobie juz radzimy. I mam nadzieje ze Leon nie będzie takim chorusem, bo z Antonina przeszłam piekło.
 
reklama
Dzień dobry! [emoji4]

Dziewczyny współczuję tych przejść z lekarzami i chorobami. Niestety to prawda że w większości przypadków jak nie zapłacisz to się nic nie dowiesz.

Antena dobrze ze sprawdzilas i już wszystko wiadomo :)

U nas bunt, śniadanie się nie podobało [emoji3]
 
Dzień dobry.
Ja mam dzisiaj spadek formy.
Mała drze się od rana i ja już płakałam z nią.
Mąż ma dzisiaj imprezę w pracy i nie wraca na noc a ja dzień jak codzień od blisko 3 lat siedzę sama w domu. Nawet po bułki nie mogę rano wyjsc bo nie mam z kim dzieci zostawić.
Mam kryzys macierzyństwa dzisiaj. Poważny.

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antena tak to u nas jest jak nie zaplacisz to nie pojdziesz do specjalisty, nie wiadomo po co sie podatki placi. Chociaz isc na nfz to wiekszosc 'specjalystow' ;)
U nas wczoraj mlody poszedl spac o 23! w dzien dwa razy na spacerze łacznie 4,5 h spal, polowa tego co w nocy spi :D hehe
Jeszcze mam pytanie Wasze dzieci rownomiernie na oba boczki sie przewracaja? bo moj ma dwa sposoby na przewracanie sie na bok, jeden to taki normalny a drugi to lapie sie za stope i tak jakby husta sie na bok, ale robi to tak tylko na lewy i to czesciej niz tak normalnie na bok
 
Kasia ja juz wczoraj na meza sie tez wydarlam ze rozumiem ze on wraca z pracy ale walnie sie na kanapie z laptopem na kolanach i ma wolne a ja kurde kolysze malego godzine czasu a on nie chce spac jakby nie mogl mi pomoc, bo nawet umyc sie w spokoju nie moge.
 
Vievienne dzięki zerknę, ale nie ukrywam u siebie znalazłabym taniej :p haha

Ilo_88 mój też dostał ochrzan o 4 nad ranem, bo obudził mała chrapaniem!! Noż kur... i nawet byłby spokój bo zasnęła po 10 minutach i przy odkładaniu "chrrrr..." i oczy jak 5 zł i już tak łatwo nie poszło bo męczarnia do 5tej. Myślałam, że szlag mnie trafi...
Ledwo żywa jestem, a wieczorem przychodzi ktoś mieszkanie oglądać i pasowałoby, żeby jakoś wyglądało :/
 
reklama
Dziewczyny, a wasi tatusiowie wstawali w nocy na początku? Zmienić pieluchę itp.? Bo ja jak głupia nie chciałam męża obciążać, bo wstaje rano do pracy itd. Ostatnio z siostrą rozmawiałam na ten temat i u niej to samo było i stwierdziłyśmy, że upośledziłyśmy sobie mężów, bo przez to nie wiedzą jak to "fajnie i lekko" jest na początku :D
 
Do góry