reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Marcepanek Ty masz blizniaki? Ile masz lat? Emenems super! Kiedy teraz masz wizyte? Masz zdjecie z usg? Zabila u mnie tez kolejna wizyta 15-go cZerwca. Jakie plany na ten weekend dziewczyny? U mnie dzis okropne mdlosci !
 
reklama
No ja zdycham ostatni tydzien ledwo w pracy wysiaduje :/

Ja moze podjade prywatnie 13.06 do Oslo albo w Polsce po 20 czerwca :) to juz za 3 tygodnie wiec moze nie bede szaleć z tymi wizytami za czesto
 
Madziarra trzeba byc dobrej myśli.

Tutti_frutti_by-Iga miałam...prawie 9 miesiecy temu poroniłam w 13tyg. W UK pierwsze USG robi sie późno miedzy 12 a 14tyg. O tym ,że były bliźniaki dowiedziałam sie na USG sprawdzającym czy wszystko poszło...i nie zapomnę jak usłyszałam "ale jest jeszcze jedno". A lat mam prawie 27.
Mdłości dają popalić ;)
Powiem szczerze ze jak podczytywałam to przy Twojej becie obstawiałam co najmniej bliźniaki ;)
 
Marcepanek u nas jeszcze pozniej 18-22 tydzien, ja mialalm tylko dlatego ze in vitro a teraz przechodzę na normalny tryb czyli wlasnie usg państwowe 18-22
 
Kurcze tyle tyg bez żadnej wiedzy kiedy właśnie miedzy 12-14 tyg bada sie czy wszystko ok... Ja rozumiem ze kiedyś USG nie było i kobiety rodziły ,ale od czego ten postęp skoro teraz dzieci sie leczy jeszcze w brzuchu matki.

Emenems jedno przestało sie rozwijać tydzień wcześniej no i konflikt serologiczny.
 
Jestem troche przestraszona ... Bo nie wiem czy isc so gina za3 tygodnie w pl czy tutaj za 2 i za 3 w pl
 
Emenems spokojnie tak byle do 14 tyg sie zmieścić bo wtedy sa dokonywane te wszystkie pomiary przeziernosci i inne takie aby ocenić czy występują ewentualne wady.
USG ogólnie nie szkodzi ,ale tez co tydzien nie ma sensu robić.
 
reklama
emenems na właśnie 22 będę miała te genetyczne będzie to przelom 12 i 13 tygodnia to jak będziesz w Polsce to tez akurat ci taki czas wypadnie na zrobienie tego genetycznego między 11 a 13 tygodniem :)
 
Do góry