reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

kochane, nie martwię się aż tak serduszkiem, ale tym ze nie ma w pecherzyku, pęcherzyka zoltkowego. Jest tylko ciałko żółte na lewym jajniku. .
 
reklama
Dziękuję za pamięć dziewczyny nadal mam plamienia :( 1 wizyta u ginekologa w poniedziałek w szpitalu żaden lekarz nie mógł znaleźć ciąży Beta rośnie wczoraj 2135
 
Joawa gratulacje:)

Ej dziewczyny a mi dxis lekarz wyliczył termin porodu 15/16 styczna z jakiegos dziwnego kalendarzyka obrotowego a ten tydzien temu ze 11, to skad taka różnica ?
 
Joawa1985 witaj :)

Iwonn ja w ciąży nawet krwawiłam a zakończyło sie dobrze.

Emenems kalendarzyk na podstawie OM tylko ,że ja myśle że w przypadku invitro termin liczy się inaczej bo wiesz kiedy co i jak.

Julia0903 mdłości jakoś przeżyje zwłaszcza ,że dają nadzieje :) Byle nie wymiotować to bedzie super. W pierwszej wymiotowałam ciagle ,zero życia i radości z ciąży. A na koniec odwodnienie i wycieńczenie organizmu. Oj było cieżko.
 
reklama
Wizyte mam w środę. Tylko , że ja się tak dziwnie czuję... Złe mam przeczucia.. Raz już poroniłam i boję się znowu to przeżywać...
 
Do góry