reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Marcepanka Ty tez w Uk suuper nie jestem sama ;) mialas juz wizyte u gp? Ja bylam w srode i jestem zdegustowana :/ waga na oko dobrze ze cisnienie zmierzyla,wywiad po lebkach .Pytala sie o pierwsza ciaze i w karcie nawet nie zaznaczyla ze problemy mialam .Mam czekac na tel od mw ... Byle przed 23.06 zadzwonila.Nawet nie powiedziela mi daty porodu :/
 
Wizyta w poniedziałek co do ciąży pozamacicznej to lekarz mówi że nigdzie jej nie widzi byłam tak zdenerwowana że zapytałam to gdzie ona jest w łokciu :( mówi że może być tak wczesna że jeszcze nie widać nadmienię że ostatni @ miałam 20 kwietnia (paranoja)
 
aktina no to wiemy kto bedzie pierwszy ;)
To może olejki? Nawet zwykły kokosowy powinien być ok i 100% bezpieczny jedyny minus to mega tluste.

Iwonn Czarska piękny przyrost tak więc trzymam &&

agjoa tak miałam już u GP ,a w poniedziałek widzę się z położną. Generalnie teraz skaczą i cudują bo chyba wreszcie zrozumieli ,że moje ciąże to nie sielanka.
A Ty kiedy miałaś OM?

Edit. Iwonn czyli to dopiero ok 5tydz4dni to spokojnie jeszcze nie musi być widać.
 
iwonn a wiesz kiedy owu mogla być ?? może się jakoś mocno opóźnila. kiedy pierwszy test ci wyszedł ??
 
Iwonn to beta pierwsza wyszła Ci identyko jak moja a druga przyrosła Ci dokładnie 66% , ja dziś spodziewałam się zobaczyć taki wynik, niestety nie urosła aż tyle.. Ale u mnie tydzień temu był pęchrzyk na usg. Mam nadzieję ze w pon zobaczysz już pęcherzyk z zarodkiem!

Co do smarowania brzucha to w pierwszej ciąży smarowałam od 10tyg i juz w połowie miałam takie rozstępy, że pielęgniarki się aż dziwiły, ale mówiły coś o genach, że jeśli u mamy mojej były rozstępy to i ja ich nie unikne. A mama też miała takie wielkie, do dziś są sporo widoczne..
 
reklama
Do góry