reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Kurczę dziewczyny jak to jest? Czytam że na wszelkie alergie mleko mamy jest najlepsze a tu bum i nutramigeny i inne. Czy lekarze o tym nie wiedzą? Czy co? Może wstawię te linki i pogadamy o tym?
 
reklama
Tak Martusia. Lekarze o tym nie wiedzą. Tak naprawdę ich wiedza na temat laktacji jest znikoma, podobnie jak np odnośnie Rozszerzania diety..
Moja znajoma tylko kp. Jej lekarz, dodam ze bardzo ceniony pediatra, który niejednemu dzieciatku pomógł (w tym mojemu chrzesniakowi) powiedział, ze wg najnowszych badań ma zacząć rozszerzać dietę po 4 miesiącu. Ona się nie zgodziła. Dziwne to wszystko bardzo..

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo teraz czy mm czy kp to od 6m dietę rozszerzamy. Nam także już polecono dawać owoce i tylko owoce co jest dla mnie kompletna bzdura i w ogóle brakiem kompetencji.
 
Dziewczyny bo pediatra to pediatra, nie alfa i Omega! A na pewno nie dietetyk i nie certyfikowany doradca laktacyjny. Jak macie problem ze skórą to idziecie do dermatologa, do prowadzenia ciąży nikt nie wybiera lekarza rodzinnego. Nie wiem skąd więc przeświadczenie, że na wszelkie dziecięce dolegliwości zaradzi pediatra...
 
U mnie od kilku dni foch na świat u Młodego. Jestem bez śniadania, nieuczesana, nieogarnięta. Zamotałam i od godziny chodzę po domu i śpiewam Szła dzieweczka do laseczka...
 
Ja mam gdzieś to co ona mówi, zresztą my tylko szczepimy nfz a do pediatry do luxmedu do naszej zaufanej dr Basi. Kocham ją normalnie ❤
 
Ja tez do wszystkiego co mowia pediatrzy podchodze sceptycznie po tym jak jedna lekarz przy podejrzeniu skazy u malej kiedy kazala mi odstawic nabial stwierdzila ze wapnia nie musze uzupelniac bo tylko bialko sie liczy, no konowal:evil::crazy: Chodzimy tez do drugiej i mowi calkiem inne rzeczy... Wiec trzeba samemu sie zastanowic i nie sluchac bezkrytycznie takich "specjalistow":dry:
 
reklama
Dziewczyny zakladacie dzieciom czapki na dwór? Ja jestem z 'mam czapkowych' i starszego katowalam całe lato czapką jak był taki mały... Może czas z tym skończyć?
 
Do góry