reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Pamiętajcie tylko że oliwką smarujemy na mokrą skórę, bo inaczej będzie wysuszac i efekt będzie odwrotny. Tak samo jak u dorosłych :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No Rafał nie miał nie zauważyłam a wczoraj patrzyłam i główkę z przodu ma w żółte łuski nie dużo ich ale są widoczne i złe wyglada
 
Niuniolek nie ma się co stresować i Szukać Przyczyn po prostu jednym Dzieciom Wychodzi innym nie.
Dobry jest płyn z Ziaji na ciemieniuche i taki spray z Rossmana. Nie pamiętam nazwy Baby Costam :p i wyczesywanie
 
Angelika niestety wciąż jest jedna pobudka w dodatku co chwila afery z niczego robi ;) teraz to chyba naprawdę skok i zęby.

Ja okna i balkon otwarty. Okno w pokoju zamknęłam o 22:38 tylko ze u nas jest strasznie ciepło bo słońce świeci od rana i wentylacja tylko w łazience jest.

Michał już za stopki się chwyta, wczoraj 4 miesiące skończył :)

Tusiaczek zgadzam się z Tobą, mój Ty głosie rozsądku :D
 
Mój jakos nie trzyma sztywno głowy, nadal jest taki wiotki.

Położyłam się z nim na godzinę skóra do skóry i nawet chwycił 2 razy pierś bez płaczu a ja się głupia poplakalam ze wzruszenia ha ha chyba jeszcze hormony szaleją. Ostatnio coś mało je. Nie wiem co się dzieje smoczek 1 go denerwuje bo za wolno leci a 2 za szybko i się krztusi może to okazja żeby wrócić do kp?????

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti ja bym spróbowała skoro próbuje łapać pierś. Połóżcie się na cały dzień do łóżka i podawaj pierś cały czas.
W ogóle ja Was Dziewczyny odciagajace podziwiam. Tyle z tym zachodu, że ja bym chyba nie dała rady
 
Tusia jak mam mu podać nutramigen to coś mi się robi. Nie potrafię wolę ściągać i dawać mojego jak najwięcej:-) będę próbować dzięki za wsparcie!!!!!!!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry