reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Mój w 33t6d 2400, a jutro mam 35t6d i kolejne badanie. Sama jestem ciekawa ile waży. No i jak z szyjką i jakie widoki na styczeń...
 
A bierzecie witaminy? Ja sie zastanawiam jaki wplyw na wielkosc dziecka ma wlasnie suplementacja. Ja biore od poczatku ciazy i w 32+6 moj wazyl 2260g. Tylko ze z drugiej strony moj maz ma 2 m wzrostu i 110 kg wagi, wiec moglo pojsc po tatusiu :)

Emenems bedziesz miala malutka laleczkę jak sie urodzi :)
 
Ja brałam falvit mama ale skończył mi się i nie biorę w ogóle zapomniałam o nim tylko magnez biorę i mały jak mówiłam w 36 miał 2700 lekarz zadowolona była wyniki wszystkie też ok zamiast witamin jem dużo owoców i warzyw naprawdę dużo
 
A bierzecie witaminy? Ja sie zastanawiam jaki wplyw na wielkosc dziecka ma wlasnie suplementacja. Ja biore od poczatku ciazy i w 32+6 moj wazyl 2260g. Tylko ze z drugiej strony moj maz ma 2 m wzrostu i 110 kg wagi, wiec moglo pojsc po tatusiu :)

Emenems bedziesz miala malutka laleczkę jak sie urodzi :)

Na to licze - ze max 3000 bedzie do porodu - ja sama miałam 2750 i ze mna wszystko ok . Wole rodzic mniejsze niz wieksze dziecko :p

Moj maz ma 186 i 90 kg ja z przed ciazy 174 i 54kg wiec moze byc długie i chude dziecko :)
Bo maz z natury bardzo szczupły ale on z tych mocno umięśnionych sle bardzo ciezko buduje mu sie miesnie ale daje rade :)
 
Czyli przestaje się martwić że kruszyna za mało przybiera, widzę że jest w normie. Ja nie biorę żadnych witamin, tylko magnez i probiotyk.
U nas dzisiaj jest taka mgła aż ciemno na dworze, planuję się zaszyć się pod kocem z herbatą:)
 
reklama
Do góry