reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja też ciągle senna jestem i nawet zwalic tego na pogodę nie mogę bo u nas w miarę słonecznej było a dziś spałam do10.zgagi też mam już dosyć.
Byłam u endokrynologa dzisiaj (nie zmieniła mi dawki mam się zgłosić miesiąc po porodzie to zobaczymy)trochę później córkę że szkoły odbierałam i mowie jej,że o tej porze bo byłam u lekarza a ona na to no to gdzie masz tego dzidziusia.
 
reklama
Iwix moja córka przed snem tuli się do brzucha i mówi tam na pewno są dwa dzidziusie bo ten brzuchol taki wielki, więc tłumacze że jedna a ona swoje. A ostatnio mówi niedługo pójdziesz do szpitala i utną ci w końcu ten brzuch. Tak więc pomysły dzieci są super.
 
Jak tam dziewczyny nowe forum się podoba?

Jak dzisiaj samopoczucie? Ja się nastawiam na walkę jutro w szpitalu jak będę umawiać cc, bo po tym co mi mąż powiedział to może być ciekawie... jutro też ginek.

Mój Oli pyta się ostatnio tylko za ile będą święta i czy Michał długo jeszcze będzie w brzuszku
 
A jak w tych ostatnich tygodniach często macie wizyty u gina?ktg jak często? Ja w ostatnim czasie mialam co ok 10 dni. Ostatnie ktg miałam w Ub wtorek i gin mi powiedział ze on teraz zaczyna urlop i moja następna wizyta u niego dopiero 5 stycznia. Dlatego tez powinnam profilaktycznie udać się w grudniu ze 2 razy na IP żeby zrobili mi ktg. Tylko kurde nie dał żadnego skierowana tylko kazał ściemniac ze np słabiej ruchy czuje:-/ i nie wiem czy rzeczywiście jechać Na IP .. . Czuje się bardzo dobrze, termin mam na 10 stycznia. Siedzę i rozmyślam czy to nie przegięcie jeździc na IP i wymyślac problemy. Czy nie lepiej pojechać jak rzeczywiście coś niepokojącego zacznie się dziać. Jak myślicie?
 
Ja ktg miałam tylko w szpitalu jak byłam, U gina od 36 tc robi położna. Jeśli wszystko w porządku jest to po co jeździć i ściemniać tak myślę.

Ale zrobisz jak uważasz.
 
Ja tez tylko w szpitalu. U lekarza ani razu. Dopiero w pn mam wizytę, może wtedy mi zrobią. Jak masz ochotę możesz pojechać na IP. Na pewno Ci zrobią i będziesz spokojniejsza, tylko podejście lekarza mnie dziwi. Zamiast wypisać zalecenie to każe ściemniać. Bez sensu, ale mój też ma podobne pomysły..
 
A mi się przypomniało że już pod koniec ciąży z Olim byłam na ip bo w ogóle nie czułam jego ruchów prawie że cały dzień. I tam oczywiście ktg i badanie szyjki i tamtejszy lekarz kazał przyjeżdżać na ktg w co 2 dni chyba. Więc to zależy od lekarza raczej. Nie lubię takiego podejścia że 'naściemniać'...
 
Ja w tym tygodniu juz bylam 2 razy na ktg. W poniedzialek bylam w przychodni u swojego lekarza i dzisiaj kazal mi przyjsc do siebie na oddzial i tez zrobic. Robiła polozna ale on oceniał. U mnie dzisiaj bodajze 36+2. Nie wiem jak to jest ile razy trzeba ale moj lekarz przewrazliwiony i kaze bacznie obserwowac ruchy.
 
reklama
Do góry