reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mój tydzień temu(5 tygodni przed terminem)ważył 2700 .lekarka oszacowała że urodzi się 3700 to tyle co ważyła córka. Ale też powiedziała że z wymiarów jest o tydzień większy. Biorę witaminy omega 3 i teraz jeszcze żelazo. Dzisiaj mam ostatnia wizytę u endo przed porodem.
 
reklama
Ja tylko oeparol sobie łykam i siemie lniane pije. Nawet to cholerne żelazo odstawiłam bo źle się czułam i zygalam po nim :/

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Mają a co u Ciebie, jak się czujesz, co lekarze mówią?


Ja się trochę stresuję bo mnie już codziennie boli brzuch jak przy okresie, jeszcze dzisiaj mocz do badań na obecność białka miałam. Na szczęście ciśnienie ok.
 
Dziewczyny czy wy też macie mdłości i jest wam ogólnie słabo?ja to normalnie od kilku dni mam nogi z waty i jakiś taki bezwład w rekach..nie wiem kurde. Jutro będę się widziała z moim lekarzem ale siedze jak na szpilkach i się zastanawiam
 
Dziewczyny czy wy też macie mdłości i jest wam ogólnie słabo?ja to normalnie od kilku dni mam nogi z waty i jakiś taki bezwład w rekach..nie wiem kurde. Jutro będę się widziała z moim lekarzem ale siedze jak na szpilkach i się zastanawiam

Ja sie czuje jak w 1 trymestrze mdlosci slabo mi wogole dziwnie sie czuje
 
niuniolek- to samo mam. Dzisiaj po śniadaniu myślałam, ze zwymiotuję, takie mnie mdłości naszły. Nie dość, ze pogoda nie rozpieszcza i ciągle szaro i buro, to jeszcze ogólne jakieś takie prztyępienie, senność i mdłości. Na zmianę ze zgagą oczywiście i uciskiem w mostku :(
 
A mi już na zgage nic nie pomaga. Jest fatalnie:( bolą mnie pachwiny i ogólnie całe krocze. Najchętniej bym przeleżała te 3 tygodnie.. A tu tyle roboty przed Świętami.
 
reklama
Zero apetytu przez cały dzień chodzę jak zombie spać się ciągle chce... Bolą mnie plecy marudze nerwowa się zrobiłam nic mi się nie chce nawet jak leżę to już nie wiem co ze sobą zrobić, naprawdę podziwiam mojego m że że mną wytrzymuje jejku aż czasem mi go szkoda sama ze sobą momentami nie wytrzymuje
 
Do góry