reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mi teraz cały czas się spać chce i mam fazę na słodycze ciągle bym jadła coś słodkiego a później mam meeeega zgage :-D
Maja- trzymaj się napewno będzie wszystko ok :-)
 
reklama
Ja w pierwszym spalam cala noc potem do pracy i dalej spac.. Czasem wymioty
W drugim bol bioder i odwracac sie nie moglam
A trzeciego nie zaznalam za bardzo
 
A miała któraś z Was, robione testy pappa w 2 trymestrze bodajże ? Mi tam wyszło ryzyko wystąpienia zespołu downa 1:420. Niby to ciągle niskie ryzyko, i amnio nie robilam ale..... Stracha mam. Miesiąc przed zajściem poronilam, w pierwszych miesiącach obecnej ciąży miałam krwiaka, i tak ni spokoju nie daje to wszystko:-(
 
reklama
no dziewczyny ja też mam takie żółtawe, mój lekarz myślał, że to stan zapalny, ale po badaniu wyszło, że nie, więc chyba tak ma być. A problem nietrzymana moczu niestety i mnie dotyczy, przy wysiku np chodzeniu albo śmiechu coś mi tam wylatuje ;/ no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, uroki ciązy
 
Do góry