reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Beti ja też w szpitalu z tego samego powodu. Dostałam dzisiaj sterydy na rozwój płuc u małego gdyby zaszła konieczność wczesniejszego ciecia. Jutro mam drugą dawkę i może wyjdę. Ale powiem wam że psychicznie już wysiadam :/
 
reklama
Jezusie ... tyle kasy Was to wyszło?? My wydaliśmy 500 zeta póki co, a nic nie ma :( jeszcze poprać ciuszki, wyparzyć butelki, smoczki :/ a czasu coraz mniej! No ja mam mało co jeszcze, bo krucho z kasą w tym miesiącu :/ Nie wiem jak to będzie... Jutro mają mi przyjść ciuszki, ale zapewne trzeba będzie jeszcze dokupić dużo :/ Pampersy zakupiłam w biedronce z Dady, patyczki do uszu też.

A powiedzcie mi, z apteki coś trzeba dla dziecka? Jutro jadę kupić resztę rzeczy dla siebie do apteki...

Trzymajcie się dziołszki! :*
 
Ja sie boje dziewczyny podliczac:), bo wtedy moge dostac szoku:). Grubsze rzeczy czyli mebelki wozek lezaczki to wiem mniej wiecej. Ale ile zeszlo na te *******ki, misie, kury, lampki, ciuszki, ksiazki, albumy. Nie nie nie, nie chce wiedziec;))
ale przyznajcie, ze mialyscie mega radoche wybieraja. To wszystko;). Ja nad samym termoforkiem w piatek dumalam dobra chwile czy w malpki czy w sówki;)
 
Kas już dużo lepiej, dziękuję! Mam masę badań, naprawdę się przykladaja i dobrze się opiekują. I ciśnienie mierzą i ktg bardzo często. Jak na razie jest ok. Zbieram mocz z kilku dni i zbadaja na obecność białka. Ale chciałabym już do domu:(
 
Ja praktycznie wszystko dostalam od brata bo ma półtora rocznego synka i wszystko trzymal tylko drobne rzeczy dokupilismy i po sprawie :-) a jak tam wam dziewczyny dzień minol ?
 
reklama
ja kilka rzeczy dostałam kilka kupowałam :) wózek mam z Navingtona za 2300 zł chyba albo jakoś tak. Niestety te rzeczy wszystkie kosztują sporo i jak się nie rozłoży tego na raty, to się człowiek nie wypłaci ;/

Beti- trzymaj się tam i ciesz się, że masz tak miło w tym szpitalu :)

Emenems- kupowałaś nianie? ja nie kupowałam, bo mam małe mieszkanie :)
 
Do góry