reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

ja mam stresa bo kurde coraz częściej brzuch się stawia a tak bardzo chcę dotrwać do stycznia!
a najlepsze jest to że brat męża bierze ślub kościelny 31.12 no zajebiście będę zdychać....
już zaliczyłam 8 wesel z brzuchem, na jednym tylko byłam bez gdzie mogłam pić i tańczyć do rana, co za niesprawiedliwość :angry:
 
reklama
Dziewczyny, ważne, żeby dzieciaki były całe i zdrowe. A my też żebyśmy dały radę i szybko doszły do formy.
A czy to będzie grudzień czy styczeń to już mało istotne.
Też bym wolała styczeń. Ale jak się nie uda to trudno.
 
Cześć
Ale koszmarna noc, prawie do 3 nie mogłam zasnąć, po 6 się już obudziłam. Tak mnie bolą biodra że nie mogę sobie poradzić. Najbardziej skóra na biodrach pali mnie jakbym poparzenia miała.
Pisałyście o torbach, ja jeszcze nie spakowana.jeszcze kilka rzeczy mi brakuje. Termin mam z om na 12.01 z usg 10.01 więc myślę że jeszcze z 2 tyg mam min czasu. Chciałabym wytrwać do stycznia a przynajmniej do świąt, kupujemy mieszkanie i jeszcze notariusz przed świętami nas czeka, fajnie byloby to wszystko załatwić jeszcze w dwupaku :)
 
Ja też nic nie mam jeszcze .. w ogóle kicha u mnie ostatnio :(

I się bardzo martwię!
Odebrałam morfologię, WBC mi spadło z 12,1 na 10,6 :(
Boję się, że to coś poważnego ...
Gin mi kazał powtórzyć badanie w poniedziałek. Jak znowu mi spadnie to powiedział, że zaczniemy się wtedy martwić :( a wizytę mam 11 grudnia.
 
Ja też nic nie mam jeszcze .. w ogóle kicha u mnie ostatnio :(

I się bardzo martwię!
Odebrałam morfologię, WBC mi spadło z 12,1 na 10,6 :(
Boję się, że to coś poważnego ...
Gin mi kazał powtórzyć badanie w poniedziałek. Jak znowu mi spadnie to powiedział, że zaczniemy się wtedy martwić :( a wizytę mam 11 grudnia.

Juz nie biadol tylko jestes dorosła kobieta skoro facet ma to w dupie czas sie ogarnac - mozna narzekać ale mozna e miedzy czasie cos robic.
 
Narzrkanie nic tu nie da trzeba sie wziąć w garsc i proponuje mniej sie uzalac nad soba i sie martwic bo to tez na dziecko wpływa ten twój stred
 
reklama
Ej a wie któraś jak to jest z ta opieka nad żona po Cc? Jak sie okaże ze chłopaki w pon na pewno do domu to sie wypisze w niedziele i teraz kto mężowi wypisuje to l4? :D
 
Do góry