reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

betiboop- miałam termin wedlug miesiączki na 8 stycznia :)

aktina- w sumie teraz już jest taki czas że nie znamy dnia ani godziny, jedynie co to możemy sie dowiedzieć czy sie na to zapowiada, czy też nie, ale wiadomo, to się z każdym dniem może zmieniać :)

Vivienne- kiedy masz wizyte? powiedz o tym lekarzowi, niech Cie zbada dokładnie i zmierzy wszystko.
 
reklama
Ja tez juz bym chciała mała zobaczyć :) tez meczy mnie ból taki pulsujący w pachwinie, pęcherz mocno przyciska bo w nocy to nie zliczę ile razy chodziłam do łazienki i dosłownie kropelki :/ zazwyczaj ból był w nocy a dzis w dzień tez No spe brałam:/
 
Ja tez juz bym chciała mała zobaczyć :) tez meczy mnie ból taki pulsujący w pachwinie, pęcherz mocno przyciska bo w nocy to nie zliczę ile razy chodziłam do łazienki i dosłownie kropelki :/ zazwyczaj ból był w nocy a dzis w dzień tez No spe brałam:/
No dokładnie, też się nie moge doczekać, aż zobacze tą słodką buzie :D
 
Vivienne u mnie to samo, a termin na 3-8 styczeń! Ehh
Ja na 9...

Wizytę mam za 2 tygodnie dopiero, niedawno byłam i takiego uczucia nie miałam jeszcze. Bolało i boli mnie nadal zaraz pod blizna po prawej stronie i to mu zglaszalam, twierdzi ze to z nacisku ale dla mnie to jakiś inny ból, nie wiem... Zaczął się przy kaszlu i przy kaszlu najbardziej mnie tam ciągnie

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Mi by mogła doktorka jutro powiedzieć żebym się szykowała bo to już juz niedługo ale w pierwszej ciąży od 32 tygodnia tak mówiła w urodziłam w terminie :p
 
no dziewczyny, ja nikogo nie chciałam straszyć czy coś, tylko mi tak lekarz powiedział, ale spokojnie jak się troche zaczniemy oszczędzać, to będzie okej :)

aktina- idź się spakuj :D
 
Kalogr- to będzie grudniowe :) Szybciej będziesz tulić :)

Chyba zacznę pakowac jutro torbę do szpitala. Bo faktycznie został miesiąc, teraz to już o każdej porze możemy zacząć rodzić :)
Szczególnie, ze jak wspomnę pierwszy poród, to dzień wcześniej byłam u gina i na nic się nie zapowiadało, zero rozwarcia, a następnego dnia od rana skurcze. Więc te torbę to chyba przygotuję.

Ale serio już mi wszystko jedno czy styczeń czy grudzień. Jeszcze miesiąc temu to bym wolała styczeń, a teraz byle nie w święta :)
 
Ja według miesiaczki mam na 6 stycznia a z ostatniego usg mam na 4 stycznia tak ze pewnie bedzie sylwester na porodowce tak sie smiejemy z moim ;-) a w pachwinach to mam skurcze czasem az stanac nie moge bo tak mnie boli i dziwne klucie w pochwie ale te klucie to raczej od tych bakterii w moczu .. :p
 
niuniolek- jak w Sylwestra to otwórz szpitalnej załodze szampana :D haha też jesteś na takiej granicy :)

simka- no bede tulić, oj bede :D a torbe to lepiej spakuj, bo miesiąc minie, a szczególnie, że święta się zbliżają :) ja spakowałam już dawno torbe, znaczy zaczełam pakować, bo tydzień czy dwa temu dopiero dokończyłam, jak juz kupiłam wszystko :)
 
reklama
Do góry