reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Czyli jak dziecko jest nie za duże to da radę szybko je urodzić?
Ja nadal jestem zdania, że to kobieta powinna decydować jak chce rodzić. To ona rodzi, nie lekarz. Każda powinna mieć prawo wyboru tak jak kiedyś...

Przeraża mnie SN. Nie wiem co np. zrobić jak odejdą wody. Jak to wygląda na porodówce. Wiem tylko, że napier***a ..

Werus lekarz ma za zadanie po pierwsze nie szkodzić a wybieranie cc bez wskazań jest szkoda.
Sama wiesz ze u ciebie to psychiczne jest.to jak z samookaleczeniem itp. Sa rozne schorzenia jak ludzie co czuja potrzebę usuwania sobie kończyn bo sa z nimi nieszczęśliwi i oni sa autentycznie nieszczęśliwi ! Ale to sie leczy psychiatrycznie a nie operacyjnie :D
Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.

Samo rodzenie to standardowo od paru minut do godizny :) na partych - przejście przez skurcze ktore moga trwać od paru do kilkudziesięciu godizn jest trudne i tutaj sa rozne sposoby zeby przez to przejsc - sam porod to juz wiesz :D
 
reklama
Czyli jak dziecko jest nie za duże to da radę szybko je urodzić?
Ja nadal jestem zdania, że to kobieta powinna decydować jak chce rodzić. To ona rodzi, nie lekarz. Każda powinna mieć prawo wyboru tak jak kiedyś...

Przeraża mnie SN. Nie wiem co np. zrobić jak odejdą wody. Jak to wygląda na porodówce. Wiem tylko, że napier***a ..
Odkąd odeszły mi wody przez kilka godzin nie czułam żadnego bólu. Dopiero dużo później jak zaczęły się skurcze to zaczęłam je odczuwać, choć na początku były na zapisie a ich nie czułam. U mnie było cc wiec nie wiem co by było później ale do 7 cm było spoko.
A co zrobić. . Hmmm. Sami się tak guzdrali, lekarz po badaniu wyszedł, ja zostałam, nowych podkładów nie został więc parę kałuż po mnie mieli ;)

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Ja tam bym wolała sn niż cc. Wolę zeby mnie bolało, ba nawet napieprzało kilka czy kilkanaście godzin, niż potem kilkz czy kilkanaście dni.
A znając moje szczęście to pewnie rana by mi się paskudziła itp.

Co mi po tym że na sam poród uniknę bólu, jak potem będzie go więcej?

Oczywiście jsk się okaże że jednak msm wskazania do cc albo trzeba np robić je na szybko bo młodemu tętno spada czy coś to trudno. Siła wyższa.

Ale mając wybór, zawsze wybiorę naturę.
 
Właśnie mój Gin pracuje w tym szpitalu w Chrzanowie i go nie poleca! I to mnie dziwi

to dziwne ale ja i tak nie mam zamiaru gdzies indziej
 
Jest też tokofobia i ona stwierdzona może być wskazaniem do cc. Znajoma z forum sprzed 3 lat tak miała

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
A wlasnie dużo miałyście krwi po Cc? Ja mam 4 dobę i ledwo co tam i sie zastanawiam czy to normalne lekarka mówi ze dobrze wszystko wyczyscili wiec nie ma co lecieć sama bie wiem :/
 
reklama
A wlasnie dużo miałyście krwi po Cc? Ja mam 4 dobę i ledwo co tam i sie zastanawiam czy to normalne lekarka mówi ze dobrze wszystko wyczyscili wiec nie ma co lecieć sama bie wiem :/

Nam na szkole rodzenia mówili ze po sn moze sporo i długo lecieć. A po cc dość krotko i mało, bo od razu na sali czyszczą tak ładnie z większości. Więc chyba masz ok. :-)
 
Do góry