reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Bepanthen używać możesz stale tak profilaktycznie ale nie musisz jak nic się nie będzie działo. A clotrimazolum tylko jak będą odparzenia.
 
maja- ja nic nie kupuję, żadnego mleka. Sklepy otwarte cały czas, apteki też, to w razie potrzeby gdzieś się kupi. A nie przewiduję takiej potrzeby :)

martusia- ja całe życie jade na prezerwatywach, żadnych hormonalnych nigdy nie brałam i nie zamierzam. Cykle miałam regularne, o drugie dziecko się staraliśmy pół roku, więc wcale nie tak łatwo jest wpaść :p

Ja się mieszczę spokojnie w kurtki zimowe, więc kupowac nic nie muszę. Ale zaczynam lekko puchnąć w nocy, bo dzisiaj się obudziłam od ucisku obrączki, musiałąm w srodku nocy zdjąć. Z Młodą to dopiero w szpitalu przy porodzie zdjęłam
 
A ja jestem cała jak balonik:) stopy mi się już w japonki nie mieszczą,ale czuje się o dziwo jakoś lepiej. Oby do wtorku i oby powiedział, ze nic się nie skrocilo:)) ja tabletki brałam prawie 7 lat potem miałam rok przerwy bo chciałam się oczyścić z tego syfu zanim zaczniemy starania o dzidzie. I juz do tego nie wroce. Już wole mało skuteczny sex przerywany. Teraz jak już nie możemy nic uprawiać to jakoś bardziej się chce:p
 
kas88- ponoć niektórym dopiero przed samym porodem opada, więc nic się nie martw :)

Paulettah- jak tam bliźniaki? :) i jak Ty się czujesz? kiedy do domu?
 
My nie stosujemy żadnej antykoncepcji chyba że wstrzemięźliwość, hahahaha a tak poważnie staramy się uważać, młody był planowany, teraz Tośka też, mniej więcej wiem kiedy mam dni płodne bo mam wyregulowane cykle :-) więc wiadomo kiedy możemy coś podziałać a kiedy nie :)
Na tabsach kiedyś jechałam ale podziękowałam jak w ciągu jednego miesiąca milam dwie miesiączki :( teraz tylko zostaje zaufanie do partnera
Niestety hormonów nie mogę brać bo w pierwszej ciąży na koniec wyskoczyła mi cholestaza :(
Myślałam też o spirali czy wkakdce ale mój się nie zgadza więc na ten temat teraz jest cisza
 
reklama
Cześć wszystkim:) ale sie nie wyspalam, strasznie bola mnie biodra jak leżę na boku jednym i drugim :/ macie takie bóle? Wiecie od czego to?
 
Do góry