reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Trzeba znalezc cos skutecznego :-D Siostra mnie namawia do spirali ona juz ma 2 czy 3 raz bo jedna jest na 5 lat ale można wyjac ja wczesniej ale tez niekyorzy mowia ze moze później cos z następnym dzieckiem cos nie tak tabletki odpadają nie wierze zadnym tabletkom :-D trzeba cos wyszukac :-)
 
reklama
ja po 3 i pił roku z wkładka (miała być na 5 lat ale zachciało się wcześniej wyjąć ) zaszłam w ciaze w 2 cyklu ... bo w pierwszym ominelismy płodne dni żeby nie było za szybko :)
 
Ja bym chciala jeszcze jedno dziecko ale nie zaraz tak mysle ze 3-4 lata roznicy bedzie najlepiej a tak zaraz drugie to bym chyba zwariowala
 
niuniolek zawsze u nas było "do konca" i nigdy nie było problemu ... z tym ze zrobił mi się polip. .. nie wiem czy sam z siebie czy przez wkładka ale dowiedziałam się o nim jak poszłam z plamieniami i chęcią pozbycia się jej ... także miałam ja wyjmowana pod znieczuleniem i z polip razem :( dlatego chyba więcej nie chce :( myślę nad czymś innym :)
 
niuniolek zawsze u nas było "do konca" i nigdy nie było problemu ... z tym ze zrobił mi się polip. .. nie wiem czy sam z siebie czy przez wkładka ale dowiedziałam się o nim jak poszłam z plamieniami i chęcią pozbycia się jej ... także miałam ja wyjmowana pod znieczuleniem i z polip razem :( dlatego chyba więcej nie chce :( myślę nad czymś innym :)

Ale skoro skuteczna hm.. bede musiala poradzic sie mojej ginekolog bo to potem strach zeby nie wpasc zaraz po porodzie a slyszalas o czyms innym tak skutecznym ?
 
reklama
slyszalam jeszcze o implantcie podskórnym ... tylko musze doczytać czy w razie jakichś wątpliwości można go szybko wyjąć ..
 
Do góry