reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
O jej moja kolezanka miala tego implanta ... strasznie jej sie to babralo bo miala go w rece tylko pozniej po tych implantach sa ciaze mnogie ona jak zaszla miala 4 zarodki ale powoli znilay i zostal jeden ale wlasnie lekarze jej mowili ze moze byc tak ze w przyszlosci urodzi trojaczki lub czworaczki :-O masakra
 
Ja też coś naturalnego planuję w ramach antykoncepcji hormonów w życiu nie brałam i nie zamierzam w tą ciążę zaszłam po 4 latach starań.Nie wiem tylko co z hormonami tarczycy dalej pewnie już nie dostanę po porodzie, bo brałam na zaciążenie i donoszenie ciąży .
Sukces wczoraj udało mi się znaleźć w sklepie kurtką w którą się mieszczę i jeszcze z luzem na brzuszek.
 
ja to sie w nic nie mieszcze, wszyscy mi mowią, że w ostatnich dniach spuchła mi bardzo buzia, usta itp no i nogi, i że niby brzuch mi się obniżył, nie wiem co jest grane, bo ostatnio co jakiś czas napinał mi się brzuch i tak trzymał kilka minut i potem puszczał i tak w kółko przez prawie pół dnia...aż zasnąc nie umiałam przez to , ale wziełam ciepłą kompiel i minimalnie mi to puściło, ale nie do końca, któraś miała tak już kiedyś?

a co do antykoncepcji, ja niestety na hormony jestem skazana, bo bez hormonów co chwile robią mi się torbiele na jajniku, już raz aż jeden pękł i miałam przez to tyle bólu i problemów, że wole brać te hormony i mieć spokój...a poza tym ja nie lubie w prezerwatywach jakos to nie to samo.
 
ja na początek wezmę jakieś tabletki jedniskladnikowe dla karmiących tak jak z córką na początku a potem się zobaczy :)

kalgor .. ja dziś buty większe kupiłam :( a brzuch tez czuje niżej ... znaczy czuje jakbym go nie miała w ogóle wiec musiał się trochę obniżyć .. :)
 
reklama
My o Patke staraliśmy się ok 3 lat a nigdy nie stosowalislismy żadnej antykoncepcji, po porodzie lekarz mówił że bardzo trudno będzie zajść w drugą ciążę a jak już to się nie utrzyma, tak brałam zastrzyki antykoncepcyjne bo po plastrach cały czas plamiłam i było mi nie dobrze, spirala nie wchodziła w grę bo strasznie bolało mnie długo po porodzie i w ogóle każde badanie to ból dla mnie
No i tak na tych zastrzykach zaszłam w ciążę :-o
 
Do góry