reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

To ja sie pochwale bo jestem po wizycie, Maluch waży 1324 g wiec super :) tylko problem z szyjką bo się skraca ;/ wiec zakladanie pessara mnie czeka. A powiedzcie co sadzicie o braniu nospy? ja mam zalecone 3 razy dziennie brac, a w internecie roznie pisza jezeli chodzi o jej branie ;/ nie chce sie faszerowac lekami ale chyba trzeba wybrac mniejsze zło ;/ aaaa i mam brac nospe forte... a ja mam nospe max w domu, a ja zapomnialam zapytac czy to to samo, orientujecie sie moze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak się pytałam lekarza o nospe w razie jakiegoś bólu powiedział, że moge, ale tylko tą normalna nie forte ani max. Gratuluję, to już kawał dzieciaczka, a powiedz chłopiec, czy dziewczynka?


No ja sie denerwuje tym lekarzem, bo tak mi ci wszyscy okuliści nagadali, że mam już same czarne scenariusze...
 
To ja sie pochwale bo jestem po wizycie, Maluch waży 1324 g wiec super :) tylko problem z szyjką bo się skraca ;/ wiec zakladanie pessara mnie czeka. A powiedzcie co sadzicie o braniu nospy? ja mam zalecone 3 razy dziennie brac, a w internecie roznie pisza jezeli chodzi o jej branie ;/ nie chce sie faszerowac lekami ale chyba trzeba wybrac mniejsze zło ;/ aaaa i mam brac nospe forte... a ja mam nospe max w domu, a ja zapomnialam zapytac czy to to samo, orientujecie sie moze?

Sprawdz w necie skład obu i bedziesz wiedziec - jezeli z powodu szyjki masz brac to bierz jak lekarz karze sle ... Ja tez nie lubie brac lekow bez wyraźniej potrzeby takze rozumiem
 
Kalogr u mnie to raczej nie na bole tylko twardnienie brzucha... a bedzie chlopiec :)
A co do Twojej sytuacji nie wiem co powiedziec, mysle ze lekarz nie bedzie ryzykował Twojego zdrowia, badz dobrej mysli :)
 
ilo_88 to powiem tak : kawał chłopa! :D haha :) A jak lekarz kazał forte, to bierz forte, bo widocznie musza się czymś różnić.

A co do mojego lekarza, mam nadziej, że bedzie rozsadny, a nie bez wzgledu na wszystko bedzie widział tylko poród naturalny, bo ja raczej nie chce być ślepa.
 
Ja tez mam problemy z szyjka i na początku tez brałam nospe 3xdziennie a teraz juz tylko luteinę, nie powiedział ci lekarz ile czasu trzeba brać? I można tylko zwykła nospe. Jak masz takie zalecenie to lepiej bierz bo moze podtrzymać ciąże.
 
Kalogr jesli lekarz chce ryzykować - zmień lekarza. Jeszcze nie jest za późno. Nie rozumiem czemu miałabyś sie narażać przez widzimisie jakiegoś konowała.. Ja nospe odradzam spróbuj moze magne b6 4x na dobę i luteinę dopochwowo to ci nie zaszkodzi a nospe podobno moze
 
Luteine przestałam brac miesiac temu... jest na receptę wiec slabo ;/ no nic, tak jak Paulettah mowisz może spróbuje z tym magnezem...
 
reklama
Do góry