reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Tylko nie mogłam się powstrzymać i zjadłam dwie kromeczki z samym maslem godzinę po obiado -kolacji zaraz po zmierzeniu cukru a miałam 107 :p no nic za godzinę zmierzeniu znowu :)
 
reklama
Emenems, to mam nadzieje, że po ciąży też nam to z zgagą minie :) A ręczniczki właśnie kupowałam też kiedyś koleżance i podobały jej się, chyba sie w nie zaopatrze :D nie dość, że praktyczne to słodkie :D

Fajnie ten chlebek wygląda, może też się skusze upiec :D ale jak na razie mój m męczy mnie o kopiec kreta, więc chyba będę mu musiała upiec najpierw to :)

Pytanie mam do dziewczyn, które będą miały cesarkę, czy macie już ustalone terminy, czy jak to wygląda?
 
A i jeszcze jedno, kiedyś już tu pisałam o tym, że nie wiem czy nie będę mieć cesarki, bo mam dziurę w oku koło plamki żółtej i byłam u kilku okulistów, którzy mówili, że lepiej cesarke, ale skierowania mi nie dali i kazali decydować z moim ginekologiem, no ale mój ginekolog się wkurzył i wysłał mnie do swojej znajomej okulistki, no i ona mi napisała tak : "oko prawe- zmiany zwyrodnieniowe siatkówki po przebytej toxoplazmozie ; nie stwierdzam bezwglednych przeciwskazan do porodu silami natury. Natomiast istnieje wzgledne ryzyko do ciecia cesarskiego w przypadku ciezkiego, przedluzajacego sie porodu, ze wzgledu na zagrozenie odwarstwieniem siatkowki w miejscu jej zżułknienia po zapaleniu" no i dziewczyny w środe mam wizyte i jak myślicie, co moj lekarz na to powie? powiem szczerze, widze duzo gorzej w ciazy niz przed, no ale on jest bardzo za porodami naturalnymi no i nie wiem jak on na to zareaguje.
 
kalgor :) Piecz piecz :) same pyszności hehe. a co do tej plamki to taka brązowa może ? mój mąż takie coś ma właśnie na tej kolorowej części oka.. no ale jemu poród naturalny nie grozi raczej hehe .. ciężka sprawa z tymi poradami ale może będzie tak jak napisali.. jakby szybko szlo to może udałoby ci się naturalnie urodzić a jak nie to po kilku godzinach zrobią cc...
 
nie ta plamka żółta, to najlepszy punkt widzenia w oku (to takie wgłębienie)

12179488_1897384780487426_1542282553_n.jpg to z prawej mniejsze, to właśnie ta plamka żółta, a to z lewej to moja dziura w oku a te kolorowe (żółto-zielone) paski to warstwy siatkówki
 

Załączniki

  • 12179488_1897384780487426_1542282553_n.jpg
    12179488_1897384780487426_1542282553_n.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 47
aa to całkiem co innego .. pojęcia nie mam jak by było lepiej, miejmy nadzieję że lekarz będzie rozsądny. .

juti pi godzinie od tego pomiaru 107 i dwóch kromeczkach tego chleba 122 wiec chyba nie jest źle :)
 
aktina ja dziś po obiedzie miałam 121, ale przez tą cukrzyce tak się zdietowałam, że pani diabetolog powiedziała, że musze wiecej jeść, bo teraz to aż za niski mam ten cukier haha :)

A jeśli chodzi o te oko, to obawiam się, że będę musiała ryzykować utratą wzroku... Mój lekarz jest bardzo za porodami naturalnymi i powiem wam szczerze, że płakać mi się chce, bo sie boje.
 
reklama
kalgor na razie się nie denerwuj, może lekarz rozważy cesarke. .. mnie diabetolog tez spytała czy się nie głodzie jak zobaczyła cukry .. no ale tyje całkiem sporo wiec juz przestała :)
 
Do góry