reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ilo - to trzymam kciuki :) Daj znać po wizycie!

Juti - myślę że wymieniłas wszystko. Ja mam jeszcze jakieś sukieneczki itd ale tak naprawdę zamierzam używać tylko body i pajacow, bo wydają mi się najprostsze w obsłudze i najwygodniejsze. A wszystkie wymyślne sukienki czy ogrodniczki od razu wrzuciłam do wora - nie planuje tego zakładać.
 
reklama
No to super. To tylko jeszcze musze zrobić listę tego co mam i ilościowo i rozmiarowo ogarnąć czego mi brakuje i można iść na zakupy. :-)
A bardziej wymyślne ciuchy to może synek dostanie w prezencie to wtedy raz na jakiś czas się założy. :-)
 
ja mam wizyte u ginekologa w środę :) a jeśli chodzi o zgage, to w ciąży od jakiegoś czasu pojawia się u mnie, a nigdy wcześniej w życiu tego nie doświadczałam i też zazwyczaj po produktach mlecznych ;/ a co do ubrań, ja mam naszykowane 56,62 i kilka 68, bo tak jak już ktoś zaznaczył różnie te rozmiary wychodzą. Ja ostatnio rozglądałam się za ręczniczkami z kapturkiem, fajnie wyglądaja i chyba są praktyczne, co sądzicie?
 
ja mam wizyte u ginekologa w środę :) a jeśli chodzi o zgage, to w ciąży od jakiegoś czasu pojawia się u mnie, a nigdy wcześniej w życiu tego nie doświadczałam i też zazwyczaj po produktach mlecznych ;/ a co do ubrań, ja mam naszykowane 56,62 i kilka 68, bo tak jak już ktoś zaznaczył różnie te rozmiary wychodzą. Ja ostatnio rozglądałam się za ręczniczkami z kapturkiem, fajnie wyglądaja i chyba są praktyczne, co sądzicie?

Ja ze cztery mam :) tez mysle ze przydatne beda.
To masz jak ja ze zgagą, tez nigdy nie miałam a jak mam to po mleczno-nabiałowych
 
uoieklam chlebek pierwszy raz sama :D ładnie wyszedł z blaszki ale jeszcze boje się przekroić hahah
 

Załączniki

  • 1445878652898.jpg
    1445878652898.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 38
  • 1445878666843.jpg
    1445878666843.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 40
Wracając do lewatywki ja chcem, pomimo że organizm się sam oczyszcza to dodatkowo lewatywa nie zaszkodzi :) zwłaszcza że po porodzie zwłaszcza jak się jest szytym w kroku to strach siąść na klopie i coś zrobić o się czeka parę dni :(

Ubranka wydaje mi się że spokojnie rozm. 56 62 wystarczy na pierwsze 3 miesiące a nawet troszkę dłużej
Chyba że któraś wie że dziecko się urodzi troszkę większe to 62 68
Koleżanka naszykowala 56 62 i po porodzie chowała te mniejsze :-)
 
reklama
Do góry