reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Nie zmieści sie bo tam potem kaloryfer jest :) z drugiej strony to tak wyglada ImageUploadedByForum BabyBoom1445501529.101896.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1445501529.101896.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1445501529.101896.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Po porodzie piżama będzie mało praktyczna ze względu na to, że po naturalnym od razu nie pozwolą gaci założyć, tylko ten podkład, rana musi mieć jak najwięcej dostępu powietrza, wiec jak coś to potem gacie z siateczki. Przy każdym obchodzie jednak sprawdzają jak się goi wiec przebierać się z piżamy na koszulkę co chwila to bez sensu.
 
Też lubię jasne meble.mam takie łòzeczko Drewex Laura
U nas w szpitalu też dla dziecka potrzebne tylko pieluszki i ubranko na wyjście.Dla mamy koszula do karmienia szlafrok podkłady i majtki jednorazowe.
A na święta zawsze uciekalismy w ciepłe kraje znaczy do męża w tym roku oczywiście nie jedziemy .będę piekła tylko pierniczki, z córką mam świetny przepis ciasto się zagniata w pierwszą niedzielę adwentu i lezakuje sobie w lodowce a przed świętami piekę i są naprawdę miękkie.
 
zazdoroszcze tego ze juz jestescie prawie gotowe. ja przez urzadzanie mieszkania jestem jeszcze w proszku. tzn jakies ubranka jezdza w bagazniku, jakies mam w domu, nie rozpakowane, cos mam odebrac od znajomej jeszcze, fotelik umowiony. Ale wozka, spiworkow brak i rzeczy do szpitala dla mnie. Przede mna pranie, pakowanie toreb do szpitala itd.

Iwix podziel sie przepisem :)
 
Dziewczyny a ja mam wątpliwości co do materaca. Wybrałam lateks kokos ale zastanawiam się czy jednak nie lepiej pianka kokos. Jak pianka działa na kręgosłup dziecka?
 
reklama
Ja niestety musiałam wszystko kupic bo nic nie dostaliśmy od nikogo (poza kasa na wózek i łóżeczka od dziadków ale cała reszta była na naszej głowie) wiec kupowałam juz od lipca żeby jakoś dać radę finansowo bo to wszystkiego podwójnie potrzeba. Teraz nie dałabym rady fizycznie z tymi rzeczami bo mam leżeć a nawet jak stoję to mnie boli wszystko :/
 
Do góry