reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja mam obawy że nastąpi to wcześniej niż zaplanowano, dlatego już wszystko mam przygotowane dla małej i siebie. Wychodzić już nie mogę nigdzie tylko leże całe dnie, mąż ogarnia ostatnie rzeczy :)
 
Kalogr ja Cc na bank w grudniu modlę sie żeby nie był to listopad :(
Ja do szpitala zabieram tylko na wyskscie czyli skarpety ciepłe body na krotki rękaw polarkowe kombinezon kombinezon zimowy i czapka zimowa :)
 
no właśnie a co zabrać do szpitala jeśli chodzi o ubranka? zastanawiałyście się? Słyszałam że mają być 3 komplety.
Ale dla dziecka? W sensie na pobyt? To ja nic nie zabieram bo u mnie w szpitalu dają szpitalne i nie pozwalają innych nosić
A dają tylko kaftaniki jakieś i to super łatwa opcja, kaftanik i pielucha, do tego kocyk,czy tam kolderka i starczy a łatwo się obsługuje ;)
 
Dla dziecka... u mnie w szpitalu a chce rodzić na inflanckiej w warszawie trzeba mieć wszystko swoje. No i nie wiem jakie ciuszki przygotować bo mi się wydaje że w szpitalu nie jest zimno a tu mówili o tych 2 warstwach no i zgłupiałam teraz.
 
no to trzymam za was kciuki, żeby nie dużo wcześniej :) ja bym bardzo chciała w styczniu, a nie grudniu,ale coś czuje, że bede miała pecha xd też mam już spakowana torbe do szpitala :) (tak jakby coś) a dla dziecka też mam spakowane tylko na wyjście: rekawiczki, czapke, kombinezon zimowy, kombinezon polarowy, kaftanik, spioszki i skarpetki :) a do szpitala nic, bo u mnie też daja szpitalne.
 
reklama
Do góry