reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Paulettah śliczny pokoik :-) my też wszystko sami kupujemy tylko wózek obiecała kupić moja siostra;-) i się trochę martwię bo wy już pokoje gotowe a ja poza ubrankami nie mam nic:-( mam zamiar zacząć zakupy w listopadzie bo teraz jesteśmy na etapie kupna domu i cala kasa idzie na to ale myślę że do stycznia zdarze i mała będzie miała gdzie spać;-)
 
reklama
no jak mowa o przeczuciu, to ja też coś czuje, że to bedzie grudzien :) Jeśli chodzi o ubranie do szpitala, to ja biore koszule do karmienia i szlafrok oraz majtki jednorazowe, koszule polecają mi wszyscy, bo jest zwyczajnie wygodniej :) a co do świąt, też mam cukrzyce i też sobie nie pojem tak jakbym tego chciała, ale to nie ważne, ważne jaka będzie cudowna atmosfera, zapachy, choinka i oczywiście mój aniołek w drodze :D
 
Ja kupiłam materac piankowy, też miałam dylemat zastanawiałam się nad tą gryką ale jak wymacałam ten materac i posłuchałam opinii sprzedawców to zmieniłam zdanie, mi jakoś on nie pasuje jest taki dziwny nie wyobrażam sobie leżeć na ty wydaje się nie wygodny no ale podobno są ok. Mnie przekonało to że piankowy nie uczula w przeciwieństwie do kokosa i gryki wolałam po prostu nie ryzykować bo nie wiem czy mała będzie alergikiem czy też nie a materace nie kosztują mało. Mój jest 2-stronny i ma taki wkład z cienkiej pianki który raz na 2 miesiące wkłada się do zamrażarki i dzieki temu pozbywamy się drobnoustrojów itp. A i ważne aby materac był gruby tego się dowiedziałam w sklepie.
 
Przepis: Pierniczki świąteczne, dojrzewające Norki z Kaan
Pòł porcji będę robić w tym roku, bo całą to za dużo ok 100 pierniczkòw
A ja też mam tyle co po córce z wyprawki czyli łòżeczko i wòzek ,ubrania 7 lat leżały na strychu i nie wiem w jakiej są kondycji,zresztą w większości dziewczęce a będę miała synka.
Dominika widzę po stopce ,że mamy podobną "sytuację" moja córka wczoraj skończyła 7 lat i też rok temu zostałam mamą aniołka.
 
Juti na opakowaniu niema napisane ile ma cm, ale z tych które oglądałam to był najgrubszy. zobacz na zdjęciu mniej wiecej jak to wygląda.
 

Załączniki

  • image1.jpg
    image1.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 45
  • image2.jpg
    image2.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 45
Ja mam materac po młodszej siostrze cztero letni :D (moi rodzice po 40 sprawili sobie małą niespodzianke, przeuroczą i moją ukochaną :) ale dzięki niej mam praktyke przy małych dzieciach i nie boję się teraz o nic ) nie wiem jaki to, ale sie sprawdził :D
 
No ja się właśnie waham pomiędzy pianką i lateksem.
Już mam 3 typy - lateks, pianka - lateks i pianka wysokoelastyczna. Ale sama już się tak zakręciłam, że muszę poczekać aż mą wróci z pracy i wtedy wybierzemy. Albo jutro się podjedzie jeszcze do sklepu jakiegoś pogadać z człowiekiem nie tylko z komputerem...;-)
 
reklama
Do góry